Hava Durumu

ULUTEK destekleriyle dijital teknolojide fark oluşturuluyor

ULUTEK Teknopark firmalarından Dengage; müşteri ilişkileri yönetimi, etkileşimli pazarlama ve dijital teknoloji alanlarında kişiselleştirilmiş pazarlama çözümleri sunarak yenilikçi bir hizmetle müşterilerini buluşturuyor.

Haber Giriş Tarihi: 13.08.2023 10:55
Haber Güncellenme Tarihi: 13.08.2023 10:55
Kaynak: (BÜLTEN)
https://www.bursahaber.com/
ULUTEK destekleriyle dijital teknolojide fark oluşturuluyor

ULUTEK Teknopark destekleriyle faaliyetlerini sürdüren Dengage İnteraktif Dijital Teknoloji Hizmetleri ve Pazarlama firması; müşterilerine özgün ve kişiselleştirilmiş pazarlama çözümleri sunma ihtiyacını karşılamak için çıktığı yolda yaptığı çalışmalarla dikkati çekiyor. Sektör dinamiklerine proaktif bir şekilde uyum sağlayıp veri analizi ve müşteri etkileşimini maksimize ederek inovatif bir girişimi hayata geçirmeyi başaran firma, müşterilerine farklı bir deneyim sunuyor.

Stratejilere Derinlemesine Analiz

Dengage, müşterilerine veri merkezli pazarlama stratejileri geliştirerek, pazarlamada yenilikçi çözümler sunuyor. İnteraktif kampanyalar, anlık bildirimler, segmentasyon ve kişiselleştirme gibi araçlarla müşteri deneyimleri zenginleştiriliyor. Böylece, gelişmiş analitik araçlarla stratejilerin derinlemesine anlaşılması ve optimize edilmesi imkânı sunuluyor. Dengage'i rakiplerinden ayıran asıl unsur, müşteri merkezli yaklaşım ve teknolojiye olan bağlılık olarak öne çıkıyor. Veri odaklı, özelleştirilmiş kampanyalar oluşturarak müşterilerine katma değer sağlamayı hedefleyen firma, güncel trendleri takip ederek ve esnek çözümler sunarak iş ortaklarının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabiliyor.

ULUTEK, Yenilikçi Bir Ortam Sunuyor

Firma yetkilileri, ULUTEK Teknopark'ta yer almanın sağladığı en büyük avantajların; iş birliği ve yenilikçiliğin teşvik edildiği bir ortamın olması olarak değerlendirdi. Diğer teknoloji odaklı şirketlerle etkileşimde bulunma imkânı, büyüme ve gelişme için elverişli bir ortam yaratması en önemli avantajlar arasında görülüyor. Bunun yanı sıra, Teknopark'ın sunduğu altyapı ve destek hizmetlerinin de firmanın büyümesine önemli katkılar sağladığı vurgulanıyor. Müşteri memnuniyetinin iş modellerinin merkezinde olduğunu vurgulayan firma yetkilileri, sağladıkları destek ve çözümlerle uzun vadeli iş ilişkileri tesis etmeyi hedeflediklerini belirterek, gelecekte daha fazla inovasyon ve teknoloji entegrasyonuyla müşterilerine daha geniş bir değer yelpazesi sunmayı planladıklarını dile getirdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.