Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Osmangazi İçin Cevdet Şen’i Seçin

Memleket partisi Osmangazi belediye başkan adayı Cevdet Şen sahaya indi. Osmangazi seçmeniyle buluştu, Osmangazi şenlendi. Osmangazi ilçesinin sorunlarına vakıf olan ve sorunlara çözümleri olan Cevdet Şen; Osmangazi için ekibimle birlikte gece gündüz

Haber Giriş Tarihi: 11.03.2024 00:02
Haber Güncellenme Tarihi: 11.03.2024 00:02
Kaynak: Cevdet YILDIZ
Osmangazi İçin  Cevdet Şen’i Seçin

Osmangazi gerek yüz ölçümüyle gerek nüfusu ile ülkemizde bir çok ilden büyük fakat, çarpık yapılaşma ve düzensiz mahalleleriyle adeta bir mega köy görünümünde biz bu çirkin görüntüyü yerinde dönüşümlerle düzelterek Osmangazi’yi çağdaş kent görümüne kavuşturacağız. Yatay ve dikey geniş caddeler açacağız bölgesel otoparklar yaparak sokak aralarına araç parkına son vereceğiz. Ağaçlandırmayı ilke edineceğiz yeşil bir Osmangazi için tüm halkımızla el ele vereceğiz böylece imarıyla caddeleri parkları otoparklarıyla yeşiliyle tam anlamıyla çağdaş Osmangazi’yi birlikte yeniden inşa edeceğiz.

RANTSAL DÖNÜŞÜM DEĞİL

KENTSEL DÖNÜŞÜM YAPACAĞIZ

Osmangazi ilçemizin birçok merkez mahallesin yapıları eskidi dolayısıyla deprem gerçeğimiz var ülkemiz maalesef fay hattında kentsel dönüşüm şart fakat halkımızın ekonomik durumu da ortada yerinde dönüşümlerle yarısı sizden yarısı bizden modeliyle vatandaşımızı mağdur etmeden evlerini yenileyerek depreme dayanıklı yapılar inşa edeceğiz. Kentsel dönüşümler bizim dönemimizde asla rantsal dönüşüm olmayacak Osmangazi’li hemşerilerimize söz veriyoruz.

MEMLEKET UYARIYOR

MEMLEKET UYANIYOR

Bizim belediyecilik anlayışımızda asla kayırma, adamına göre hizmet olmayacak tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet anlayışımız olacak sosyal belediyecilikle tüm yoksul halkımızın yanında olacağız. Gençlerimize iş imkanları sağlayacağız kadınlarımıza iş kurma için girişimci kadın  kooperatifleri yoluyla  önlerini açacağız sosyal aktivitelerle kadınlarımızın aktif olmalarını sağlayacağız.

Köylülerimizin üretimini artıracak birlik kooperatifler kurarak köylümüzün ürettiği ürünlerini değerinde satılmasını sağlayacağız emekli vatandaşlarımıza daima destek vereceğiz böylece tüm halkımıza hizmet için gece gündüz çalışacağız halkımızın her bir ferdine eşit mesafede olacağız.

Son olarak diyoruz ki memleket uyarıyor memleket uyanıyor NE SAĞDAN NE SOLDAN Atatürk’ün yolundan giden memleket partili belediyeciklikle tanışın Osmangazi’de yüzler gülsün Osmangazi Cevdet Şenle ŞENLENSİN tüm Osmangazi’li hemşerilerimin desteğini ve oylarını bekliyorum. 

Kaynak: Cevdet YILDIZ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.