Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Büyük Birlik Partisi’nden Cumhur İtifakına Tam Destek”

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, 31 Mart Yerel Yönetim seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 06.03.2024 00:02
Haber Güncellenme Tarihi: 06.03.2024 00:02
Kaynak: Cevdet YILDIZ
“Büyük Birlik Partisi’nden  Cumhur İtifakına Tam Destek”

“BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ’NDEN  BURSA  BÜYÜKŞEHİR’DE CUMHUR’A TAM DESTEK”

Devletimizin Varlığı, Ülkemizin Birliği, Milletimizin istiklali ve İstikbali için bir araya gelmiş olan Cumhur ittifakı bileşenlerinden Büyük Birlik Partisi, Genel Merkezimizin ,istişareler sonucu  almış olduğu karar  çerçevesinde Tüm Büyükşehirlerde Büyükşehir Belediye Başkanlıklarında Cumhur ittifakının  adaylarının  desteklenmesi kararı  alınmıştı.

Bu karar doğrultusunda Cennet Bursa’mızda uzun yıllar başarılı bir çalışma yürüten Mevcut Büyükşehir Belediye başkanımız Sayın Alinur Aktaş bey’in  yeniden seçilmesi  konusunda  tüm teşkilatlarımız ile  birlikte  destek olma  kararı aldık.

Güzel Bursa’mızda  tüm İlçe belediye  başkanlıklarında ,Cumhur İttifakımızın Belediye Başkan adaylarının , seçimleri kazanması için, Büyük Birlik Partisi olarak  gereken hassasiyet ,fedakarlık ve gayrette  bulunacağız.

Büyük Şehir Belediye Başkanlığı ve İlçe Belediyelerimizin tamamında, Cumhur ittifakına inanmış hemşehrilerimizin teveccühleri ile ezici çoğunlukla seçimlerin kazanılacağına inanıyoruz.

Yıldırım,da Haldun FİLİZ  Nilüfer de Eyüp EKEN  Gemlik de Oğuz HAN Büyük Birlik Partisi adayları , Ak Parti Listelerinden seçimlere girdiğinden dolayı , bu ilçelerde  Büyük Birlik Partisi olarak  Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclis üyesi  adayları  göstermiyoruz.        

                                                                                    

BURSADA SADECE MUSTAFA KEMALPAŞADA ADAY GÖSTERİYORUZ

Ayrıca ,kalan 14 ilçenin 13 ünde  belediye meclis üyelerimiz  ile seçimlere kendi adımız ve amblemimiz , Mustafakemalpaşa ilçemizde de  belediye başkan adayımız ve belediye meclisi üyesi adaylarımız  ile  seçimlere giriyoruz.

Birlikten aldığımız güç ile 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde inşallah

Birlik’teyiz Birlikte Kazanacağız Birlikte Yöneteceğiz

Gerek adaylarımız, gerekse parti teşkilatlarımız istekli, gayretli ve ümitli bir seçim süreci geçirmek ve seçimden büyüyerek çıkmak için motive olmuş durumdadır.

Bu istikamette vatanı, milleti, namusu haysiyeti ve şerefi için en yüksek riskleri göze alan Büyük Birlik Partisi’nin âlî çıkarları ikinci sırada gelir.

ŞEHİT EBEDİ LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLUNU UNUTTURMAYACAĞIZ                                           

2009 yerel seçim arefesinde dava arkadaşlarımızla birlikte şehit olan Ebedi Siyasi Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun siyasi vasiyetini tüm Türkiye kamuoyuna hatırlatmayı borç biliriz.

Şehidimizin , Son mitinginde “yaratılanı yaratandan ötürü sevin, bu seçimde size taş atana siz bir gül atın; sevgi tohumları atın” diyen Muhsin Başkanı’mızın  dil ve üslubunu bu seçimlerde iktidarından muhalefetine kadar tüm siyasi partilere hatırlatmayı borç biliriz.

Ne diyordu cennet mekân Muhsin Başkan “seçimler kavga aracı olmasın. Sel gider kumu kalır. Bu seçimde gidecek ama siz akraba olarak komşu olarak kalacaksınız. Hiç bir zaman üslubunuz yüz yüze bakmayı engelleyecek şekilde olmamalıdır...”    

                                                                       

YEREL SEÇİMLER ÜLKEMİZE VE BURSAMIZA HAYIRLAR GETİRSİN

Seçimlerin Bursa’mıza ,Dava arkadaşlarımıza , Ülkemize,Gönül coğrafyamıza ,Türk İslam alemine  ve Cumhur İttifakımıza hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden Niyaz ediyorum.

Kaynak: Cevdet YILDIZ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.