Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yasal işlem başlattı

Sosyal medya hesabı üzerinden hakarete uğrayan ünlüler arasında Yağmur Yüksel de yer aldı. 22 yaşındaki Yüksel, kendine hakaret edenler hakkında suç duyurusunda bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 11.03.2024 23:04
Haber Güncellenme Tarihi: 11.03.2024 23:04
Kaynak: ELİF ŞANLI ERTARMAN
Yasal işlem başlattı

Oyuncu Yağmur Yüksel, 796 bin takipçisinin olduğu sosyal medya hesabı üzerinden hakkında yapılan hakaret içerikli yorumlar nedeniyle suç duyurusunda bulundu.

MAHKEMEYE BAŞVURDU

Avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurduğunu ve hukuki süreç başlattığını belirten Yağmur Yüksel, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"HAYRETLE ŞAHİT OLUYORUM"

Basına ve Kamuoyuna,Son zamanlarda şahsıma yönelik sadece basit bir şekilde hakaret olarak nitelendirilemeyecek söylem ve sözlere hayretle, üzülerek şahit olmaktayım. Bu süreçte kalplerin ne kadar kötüleşebileceğini gördükçe yüzümü iyi kalplere ve sevenlerime çevirdiğimi bilmenizi isterim.

"CEZASIZ KALMAYACAĞINA İNANIYORUM"

Bununla beraber tüm bu hakaretlere karşı avukatım Volkan Alkılıç aracılığıyla Cumhuriyet Başsavcılığı ve mahkemelerimiz nezdinde hukuki girişimlerimizi başlattığımızı; tüm bu yapılanların Türk yargımız nezdinde cezasız kalmayacağına inancımla kamuoyuna saygıyla sunarım.

Kaynak: ELİF ŞANLI ERTARMAN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.