Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Orhangazi pazar yerinde sıkı denetim

Orhangazi Belediyesi, kapalı pazar yerin denetim gerçekleştirdi. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları çalışmalarda hatalı uygulamaları belirleyerek gerekli önlemleri aldı.

Haber Giriş Tarihi: 22.05.2024 22:18
Haber Güncellenme Tarihi: 22.05.2024 22:18
Kaynak: İHA
Orhangazi pazar yerinde sıkı denetim

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, pazar yeri denetimlerinin vatandaşların daha rahat alışveriş yapabilmesi amacıyla süreceğini belirtti. Başkan Aydın, "İlçemizde pazartesi günleri kapalı pazaryerimizde oldukça geniş kapsamlı bir pazar kuruluyor. Pazar yerimiz, birçok yerle kıyaslandığında kaliteli hizmet sunma imkânı sağlıyor. Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, Pazartesi günü kapalı pazar yerimizde denetim yaptı. Denetimler sırasında mevcut aksaklıklar tespit edilerek esnaf ve vatandaşlarımız bilgilendirildi," dedi. Ayrıca, "İlçemizde kurulan tüm pazarlarda vatandaşlarımızın rahatını sağlamak amacıyla denetimlerimiz devam edecek," şeklinde sözlerini tamamladı.

Orhangazi Belediyesi, çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bu kapsamda Pazartesi günleri kurulan kapalı pazar yerinde denetimler gerçekleştirdi. Ekipler, pazar yeri denetiminde aşırı fiyatlar, genel temizlik ve diğer konular üzerinde incelemeler yaptı. Denetimlerin amacı, Orhangazililerin daha rahat bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamak olarak açıklandı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilerleyen günlerde de ilçe genelindeki denetimlerine devam edecek.

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.