Hava Durumu

İnegöl AVM’ye Uluslararası Ödül

Alışverişi sosyal yaşamın merkezine taşıyan İnegöl AVM, uzaktan eğitim alan çocuklara ve ailelerine destek olmak için başlattığı ‘Eğitime Destek Projesi’ ile Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde 2 Platin Ödül’ün sahibi oldu. Proje kapsamında İnegöl AVM Eğitim salonundaki bilgisayarlar ve internet bağlantısı sayesinde eğitimi ücretsiz olarak destekleyen AVM; Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı ve Pandemi Dönemi Etkisi kategorilerinde Platin Ödül aldı. İnegöl AVM ayrıca, El Ele Elden Ele İyilik Projesi ile de iki kategoride Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Haber Giriş Tarihi: 10.05.2021 13:37
Haber Güncellenme Tarihi: 10.05.2021 13:37
https://www.bursahaber.com/
İnegöl AVM’ye Uluslararası Ödül

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, pandemi döneminde gerçekleştirdiği katma değer yaratan örnek çalışmalarıyla Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nden 4 ödül kazandı.

Yenilenen yüzü, açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM, ‘Sorumlu marka’ anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Bu anlamda değer yaratan uygulamalar yapan AVM, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Eğitime Destek Projesi ile Hermes Ödülleri’nde; Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı ve Pandemi Dönemi Etkisi kategorilerinde Platin Ödül’e layık görüldü.

Aldığı ödül ile İnegöl AVM’nin, pandemi döneminde katma değer yaratan ve sektörü için örnek teşkil eden uygulamaları, global sahnede de büyük takdir toplamış oldu. Eğitime Destek Projesi kapsamında AVM’nin sergi salonunda çocuklar için ücretsiz internet hizmeti ve bilgisayarların olduğu bir alan oluşturan İnegöl AVM, böylece pandemi sebebiyle uzaktan eğitim gören çocukların eğitimlerine devam etmelerini sağlamıştı. Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM ayrıca, El Ele Elden Ele İyilik projesi ile de Hermes Ödülleri’nde; Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Pandemi Dönemi Etkisi kategorilerinde Onur Ödülü almayı başardı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.