Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yeşil Beyaz Güç platform Ayhan Özbek'i ağırladı

Yeşil Beyaz GÜÇ platform Başkanı Ersoy Saitoğlu ve Üyeleri İYİ Parti Yıldırım Belediye Başkan Adayı Ayhan Özbek ve İYİ Parti Yıldırım İlçe Başkanı Serkan Beklen'i ağırladı.

Haber Giriş Tarihi: 02.03.2024 12:20
Haber Güncellenme Tarihi: 02.03.2024 12:30
Kaynak: ELİF ŞANLI ERTARMAN
Yeşil Beyaz Güç platform Ayhan Özbek'i ağırladı

Yeşil Beyaz Güç Platformu üyeleri ile bir araya gelenİYİ Parti Yıldırım Belediye Başkan Adayı Ayhan Özbek, 31 Mart seçimlerinin yanı sıra Bursaspor'un sıkıntılı durumu hakkında görüş alışverişi hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Yeşil Beyaz Güç Platformu Başkanı Ersoy Saitoğlu, "Bursaspor bu şehrin en büyük değerlerinden biridir. Şampiyon olmuş bir takımın bu hallere gelemesi son derece üzücü. Önümüzde bir yerel yönetimler seçimi olacak. Bizim siyasilerden beklentimiz Bursaspor'a sahip çıkılmasıdır. Herkes üzerine düşeni yapsın" dedi.

İYİ Parti Yıldırım Belediye Başkanı Ahyan Özbek ise, sözlerine Ersoy Saitoğlu'nnun sözlerine destek vererek, "Bizler de Bursaspormuzun hak ettiği değerine yeniden kavuşması için tüm imkanlarımızı kullanacağız. Bizler bu şehrin şampiyon takımına destek vermek zorundayız. İYİ Parti olarak kazandığımız andan itibaren Bursaspor için tüm imkanlarımızı ortaya koyarız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: ELİF ŞANLI ERTARMAN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.