Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kültür Yolu Festivalleri biletleri satışta

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanında konserlerden sergilere, söyleşilerden gösterilere varıncaya kadar farklı etkinlikleri seyircilerle buluşturacak Türkiye Kültür Yolu Festivalleri, bu yıl 16 şehirde düzenleniyor.

Haber Giriş Tarihi: 30.05.2024 13:12
Haber Güncellenme Tarihi: 30.05.2024 13:12
Kaynak: İHA
Kültür Yolu Festivalleri biletleri satışta

16 şehirde, toplamda 144 gün sürecek, sanatı, kültürü, tarihi, tek bir noktada birleştirmeyi başaran Türkiye'nin en büyük festivali Kültür Yolu Festivalleri'nin biletleri Biletinial’da satışta. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanında konserlerden sergilere, söyleşilerden gösterilere varıncaya kadar farklı etkinlikleri seyircilerle buluşturacak festival, şehirlerin ekonomisine de katkıda bulunmayı amaçlıyor.
Adana’da Portakal Çiçeği Festivali ile başlayan festival, 25 Mayıs-2 Haziran’da Şanlıurfa, 1-9 Haziran’da Bursa, 8-16 Haziran’da Samsun, 22-30 Haziran’da Trabzon, 29 Haziran-7 Temmuz’da Van, 3-11 Ağustos’ta Nevşehir, 17-25 Ağustos’ta Erzurum, 31 Ağustos-8 Eylül'de Çanakkale, 14-22 Eylül’de ise Gaziantep Uluslararası Gastronomi Festivali’ni (Gastroantep) de kapsayarak Gaziantep’te düzenlenecek.

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.