Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Charlie Chaplin'in hayatı Türkiye'de ilk kez sahneye taşınıyor

Ünlü İngiliz komedyen Charlie Chaplin'in yaşam öyküsünü anlatan tiyatro oyunu, Türkiye'de ilk kez 27 Mayıs'ta Zorlu PSM'de sahnelenecek.

Haber Giriş Tarihi: 25.05.2024 17:23
Haber Güncellenme Tarihi: 25.05.2024 17:23
Kaynak: İHA
Charlie Chaplin'in hayatı Türkiye'de ilk kez sahneye taşınıyor

Büyük prodüksiyonu ile dikkat çeken, ünlü İngiliz komedyen Charlie Chaplin'in hayatına odaklanan hikayesiyle seyircileri heyecanlandıran tiyatro oyunu "Charlie Chaplin", Türkiye'de ilk kez 27 Mayıs'ta Zorlu PSM'de sahnelenecek. Chaplin'i Özgür Daniel Foster oynarken Aybüke Pusat, Şebnem Dönmez, Emre Taşkıran, Murat Danacı gibi birbirinden başarılı isimler de oyunda yer alacak. 27 Mayıs'ta sahnelenecek oyunun biletleri Biletinial'da satışa sunuldu.

Türkiye'de ilk kez sahnelenecek
Şapkası altında gizlediği derin hüznü, gülüşlerindeki masumiyeti ve adımlarındaki o eşsiz hüneriyle beyaz perdenin unutulmaz yıldızı Charlie Chaplin'in yaşam hikâyesi, Türkiye’de ilk defa sahnede hayat buluyor. Londra'nın yoksul mahallelerinden yola çıkıp genç yaşta sahnelere adım atan, Amerika'ya uzanarak Hollywood'un zirvesine yerleşen ve özel hayatındaki skandal iniş çıkışlarla, politik görüşleriyle, efsanevi eserleri ve ikonik Şarlo karakteriyle hem güldüren hem düşündüren Charlie Chaplin'in zengin yaşam öyküsü, bu müzikli tiyatro oyunuyla seyirciyle buluşuyor.

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.