Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Eleme Turu programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Eleme Turu programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Eleme Turu müsabakalarının programı açıklandı.TFF’den yapılan açıklamaya göre 25, 26 ve 27 Ekim tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu müsabaka programı şöyle:25...
Haber Giriş Tarihi: 05.10.2016 15:02
Haber Güncellenme Tarihi: 05.10.2016 15:02
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bursahaber.com/
Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Eleme Turu müsabakalarının programı açıklandı. TFF’den yapılan açıklamaya göre 25, 26 ve 27 Ekim tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu müsabaka programı şöyle: 25 Ekim Salı 12.00 Pendikspor - Gençlerbirliği 13.00 Amed Sportif Faaliyetler - Keçiörengücü 14.00 Kızılcabölükspor - Kocaeli Birlik Spor 14.00 Bandırmaspor - Sancaktepe Belediyespor 14.00 24 Erzincanspor - Yeni Malatyaspor 16.30 Elazığspor - Ofspor 17.15 Gaziantepspor - Düzyurtspor 19.00 Çaykur Rizespor - Fethiyespor 21.00 Galatasaray - Dersimspor 26 Ekim Çarşamba 12.00 İnegölspor - Sarıyer 13.30 Gümüşhanespor - Konya Anadolu Selçukspor 14.15 Çorum Belediyespor - Trabzonspor 14.30 Büyükçekmece Tepecikspor - Şanlıurfaspor 14.30 Kırklarelispor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor 15.00 Boluspor - Elaziz Belediyespor 15.00 Samsunspor - Menemen Belediyespor 15.00 Balıkesirspor - Darıca Gençlerbirliği 15.00 Afjet Afyonspor - Ümraniyespor 15.00 Sivasspor - Bugsaş Spor 16.30 Akhisar Belediyespor - Nazilli Belediyespor 19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Tuzlaspor 21.00 Bursaspor - Yomraspor 27 Ekim Perşembe 12.00 Fatih Karagümrük - Göztepe 13.30 Yeni Amasyaspor - Denizlispor 14.30 Aydınspor 1923 - Antalyaspor 18.30 Kasımpaşa - Kahramanmaraşspor 21.00 Kayserispor - Bucaspor
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Eleme Turu programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Eleme Turu müsabakalarının programı açıklandı.TFF’den yapılan açıklamaya göre 25, 26 ve 27 Ekim tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu müsabaka programı şöyle:25...
TFF’den yapılan açıklamaya göre 25, 26 ve 27 Ekim tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu müsabaka programı şöyle:
25 Ekim Salı
12.00 Pendikspor - Gençlerbirliği
13.00 Amed Sportif Faaliyetler - Keçiörengücü
14.00 Kızılcabölükspor - Kocaeli Birlik Spor
14.00 Bandırmaspor - Sancaktepe Belediyespor
14.00 24 Erzincanspor - Yeni Malatyaspor
16.30 Elazığspor - Ofspor
17.15 Gaziantepspor - Düzyurtspor
19.00 Çaykur Rizespor - Fethiyespor
21.00 Galatasaray - Dersimspor
26 Ekim Çarşamba
12.00 İnegölspor - Sarıyer
13.30 Gümüşhanespor - Konya Anadolu Selçukspor
14.15 Çorum Belediyespor - Trabzonspor
14.30 Büyükçekmece Tepecikspor - Şanlıurfaspor
14.30 Kırklarelispor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
15.00 Boluspor - Elaziz Belediyespor
15.00 Samsunspor - Menemen Belediyespor
15.00 Balıkesirspor - Darıca Gençlerbirliği
15.00 Afjet Afyonspor - Ümraniyespor
15.00 Sivasspor - Bugsaş Spor
16.30 Akhisar Belediyespor - Nazilli Belediyespor
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Tuzlaspor
21.00 Bursaspor - Yomraspor
27 Ekim Perşembe
12.00 Fatih Karagümrük - Göztepe
13.30 Yeni Amasyaspor - Denizlispor
14.30 Aydınspor 1923 - Antalyaspor
18.30 Kasımpaşa - Kahramanmaraşspor
21.00 Kayserispor - Bucaspor
En Çok Okunan Haberler