Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Minikler hentbol şampiyonu poyrazın kızları

Türkiye Hentbol Federasyonu, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Alanya Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen Hentbol Minikler Türkiye Şampiyonası sona erdi. Kızlarda şampiyon Bursa Büyükşehir Belediyesi oldu.

Haber Giriş Tarihi: 28.06.2024 16:10
Haber Güncellenme Tarihi: 28.06.2024 16:10
Kaynak: İHA
Minikler hentbol şampiyonu poyrazın kızları

Alanya Atatürk Spor Salonu ile 75. Yıl Spor Salonu’nda 6 gün boyunca gerçekleştirilen ve 648 sporcunun mücadele ettiği müsabakalar sonunda, kızlarda birinci Bursa Büyükşehir Belediyesi (Poyrazın Minikleri) , ikinci Bursa Boch Spor Kulübü, üçüncü Aksaray Belediyespor ve dördüncü Kastamonu Belediyespor takımı oldu.
Dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç, İlçe Gençlik Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, Belediye Spor Müdürü Levent Uğur ve federasyon yetkilileri takdim etti. Tören sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.
Poyrazın Minik Kızlarının şampiyon olmasında büyük emekleri olan antrenör Emre Çökeliler ve Hüsamettin Güner, 6 gün boyunca sergiledikleri oyunla Alanyalıların takdirini kazanırken, Merve Atak Yılmaz'ın Poyrazın Kızlarını çalıştırırken ektiği tohumlar bugünden semeresini gösterdi.Şampiyonluğumuzda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, şampiyonluğumuzu Mudanya ve Bursa'ya armağan ediyoruz. Yeni şampiyonluklar kazanmak için mücadelemizi ve çalışmalarımız sürdürmeye devam ediyoruz" diyerek duygularını dile getirdi.

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.