Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yenişehir'de çölyak hastalarına müjde

Yenişehir ilçesinde Çölyak hastalarının kullandığı gulitensiz ürünlerin satıldığı doğal marketin hizmete girmesi hasta yakınlarını sevindirdi.

Haber Giriş Tarihi: 29.06.2024 11:43
Haber Güncellenme Tarihi: 29.06.2024 11:43
Kaynak: İHA
Yenişehir'de çölyak hastalarına müjde

Açılan doğal market sayesinde ilçede yaşayan hasta yakınları artık şehir dışına gitmekten kurtulacak. Yenişehir iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren yeni işletmenin açılışında konuşan işletme sahibi Ömer Alpoğuz, ilçenin önemli bir eksikliğini gidermenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, "Yenişehir'de yaptığımız incelemelerde böyle bir işletmenin eksik olduğunu istişare ettik. Özellikle Çölyak hastası vatandaşlarımızın ihtilaçlarını Bursa'dan temin ettiklerini tespit ettik. Önemli bir eksikliği giderdiğimizi düşünüyorum. İşletmemizde bulunan tüm ürünler doğal ve katkısız. İnşallah ilçemize en güzel hizmeti vermeye çalışacağız" dedi.
Yenişehirli iş insanı Ayhan Alpoğuz, "Sahipliğini oğlum Ömer'in yaptığı işletmemizin hayırlı olmasını diliyorum. Bizim için çok önemli olan bu günde bizleri yalnız bırakmayan bütün sevenlerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Açılış kurdelesini kesen Belediye Başkanı Ercan Özel'de, ilçede önemli bir eksikliğin giderildiğini belirterek, "Genç müteşebbis kardeşimizi kutluyorum. İlçemizde açılan her işletme bizleri mutlu ediyor. Genç kardeşimize hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum" dedi.
Açılışa, iş ve siyaset dünyası ile STK başkan ve yöneticileri katıldı.

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.