Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yıldız Tilbe'den unutulmaz konser

9 Haziran’da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda verdiği konserle stadı tek başına dolduran Yıldız Tilbe’ye sahne teklifleri yağıyor. Yıldız Tilbe Türkiye’nin farklı yerlerinde verdiği kapalı gişe konserlere devam ediyor…

Haber Giriş Tarihi: 19.06.2024 10:32
Haber Güncellenme Tarihi: 19.06.2024 10:32
Kaynak: (HABER MERKEZİ)
Yıldız Tilbe'den unutulmaz konser

9 Haziran’da Türkiye tarihi bir organizasyona tanıklık etti. On binlerce kişi Yıldız Tilbe’yi dinlemek için Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’na akın etti. Yıldız Tilbe tek başına stadyumu doldurdu! Geleneksel medyada ve sosyal medyada sayısız habere ve paylaşıma konu olan konserde Yıldız Tilbe adeta tarih yazdı. Bu dev organizasyonun ardından Yıldız Tilbe ‘konserde en çok izlenmek istenen sanatçı’ anketlerinin bir numarasına tırmandı. Organizatörler harekete geçti ve Yıldız Tilbe’ye konser teklifleri yağmaya başladı. 

Tüm yazı Ege’de vereceği Açıkhava Konserleri ile geçirecek olan Yıldız Tilbe’nin takviminde boş tarih bulmak imkânsız. Rakiplerine açık ara fark atan Yıldız Tilbe’nin bazı şehirlerde satışa çıkan biletlerinin tükenmesi üzerine organizasyon şirketleri 2’nci ve 3’üncü konserlerin biletlerini satışa açtı. Yeni biletler de hızla tükeniyor.

‘Ben Bir Şarkıyım’ adını verdiği yeni albümü ve aynı adı taşıyan şarkısı ile 12 gündür YouTube Trendler listesinden inmeyen Yıldız Tilbe ara vermiyor. Tilbe temmuz ayında yeni şarkısını dinleyicisi ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.