Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Karlı: "Yalnızlığa alıştım"

Son dönemlerde geçirdiği estetik operasyonlarıyla çok konuşulan ve bambaşka birine dönüşen Songül Karlı, aşk hayatıyla ilgli samimi açıklamalarda bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 24.04.2024 22:50
Haber Güncellenme Tarihi: 24.04.2024 22:50
Kaynak: ELİF ŞANLI ERTARMAN
Karlı: "Yalnızlığa alıştım"

Uzun zamandır birlikteliği olmadığını söyleyen Karlı, "Yalnızlığa alıştım" dedi. Sunucu ve şarkıcı Songül Karlı, son dönemde kariyerinden çok yaptırdığı estetik operasyonlarla konuşuluyor.Son hali Hadise'ye benzetilen Karlı, son olarak vücudunu saran siyah elbisesi ile verdiği pozlar sonrası kalça estetiği yaptırdığı iddialarıyla adından söz ettirmişti.

"KEŞKE BENİM KADAR HERKESE YAKIŞSA"

Sosyal medyada pozlarını paylaşan ve "Keşke benim kadar herkese yakışsa." dediği estetikleriyle havasını atan Songül Karlı'nın son hali dikkat çekmişti.Songül Karlı, şimdi ise yakın bir arkadaşının açılış davetine katıldı. Özel hayatı hakkında açıklama yapan Karlı, "Uzun süredir hayatımda kimse yok. Yalnızlığa alıştım artık. İstediğim bir insan çıkmadı karşıma. Hayatımda yalnızca aslan gibi oğlum var." ifadelerini kullandı.

Songül Karlı gençleşmek için dudağından başlayarak lip-lifting ameliyatı, orta yüzü germe, kollar için vaser-liposuction ile sıkılaştırma ve çok az germe gibi işlemler için ameliyat masasına yatmıştı.

Kaynak: ELİF ŞANLI ERTARMAN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.