Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Karayollarında son durum ne?

Yetkililer; karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerektiği konusunda, vatandaşları uyardı.

Haber Giriş Tarihi: 10.06.2024 09:35
Haber Güncellenme Tarihi: 10.06.2024 09:35
Kaynak: İHA
Karayollarında son durum ne?

Karayolları Genel Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre, TEM Otoyolunun Kınalı Kavşağı-Gümüşova Kavşağı Kesimi arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22:00-06:00 saatleri arasında kesimler halinde şerit daraltma yapılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor.

Denizli- Kale-Muğla yolunun 5-10.kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 30-33.kilometreleri arasında Ankara-Kahramankazan-Kızılcahamam istikametinde banket dışı ilave servis yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanıyor.

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunun Yılankale Kavşağı ile Ceyhan Kavşağı arasında üstyapı onarım çalışmaları kapsamında Osmaniye istikameti trafiğe kapatılarak, trafik akışı Adana istikametinde iki yönlü (gidiş-geliş) olarak kontrollü şekilde sağlanacak.

Elazığ-Maden-Diyarbakır yolunun 71.kilometresinde bulunan Dicle-2 Köprüsünde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanıyor.

Artvin-Erzurum yolunun 55. ile 66. kilometreleri arasında bulunan 6 adet tünel (T21-T26 tünelleri arası) ve yol güzergahında yapılacak olan bakım, onarım ile temizlik çalışması nedeniyle 10.06.2024-14.06.2024 günleri arası (5 gün), 08:00-17:30 saatleri aralığında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.

Erzurum-Tekman yolunun 41-42 kilometreleri arasında devam eden heyelen önleme çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Kütahya-Eskişehir yolunun (Kütahya Porselen A.Ş. fabrikası Mevkii) 31.kilometresinde yapılacak olan menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24.kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 9-10.kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.