Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Büyükşehir’de stratejik planlama çalışmaları sürüyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından stratejik planlama sürecine katkı sağlamak hedefiyle personele ‘Mevcut durum analiz eğitimi’ verildi.

Haber Giriş Tarihi: 28.06.2024 09:46
Haber Güncellenme Tarihi: 28.06.2024 09:46
Kaynak: (BÜLTEN)
Büyükşehir’de stratejik planlama çalışmaları sürüyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in 17 ilçeyi ziyaret ederek başlattığı Bursa’nın 2024-2029 stratejik plan çalışmaları, kurum içi eğitimlerle devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen eğitim programı, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Belediye personelinin stratejik planlama süreçlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yürütebilmesi hedefiyle hazırlanan eğitim programında, Prof. Dr. Mehmet Barca tarafından stratejik planlamanın temel prensipleri ve mevcut durum analizi yöntemleri anlatıldı.

SWOT ve PESTLE analiz tekniklerinin anlatıldığı eğitimde, stratejik hedeflerin belirlenmesi ve kurum performansının arttırılmasına yönelik interaktif oturumlar düzenlendi. Programla, Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin daha etkili ve sağlıklı bir şekilde Bursalılara ulaştırılması hedefleniyor.

Kaynak: (BÜLTEN)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.