banner298

banner193

banner246

banner254

GESİAD Mutafa Bozbey’i ağırladı

CEMİYET 20.02.2019, 10:58

ERSEL NALBANT/BURSAHABER.COM
GESİAD’ın düzenlediği toplantıya Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, konuk konuşmacı olarak katıldı.
Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, seçim çalışmaları kapsamında Bursa Genç Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD) üyeleriyle bir araya geldi. Almira Otel’de düzenlenen toplantıda açılış konuşması yapan GESİAD Başkanı Kerim Demiral, gecey katıldığı için Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
BOZBEY:KENTİN SORUNLARINI HEP BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ
Bursa’nın çok özellikli bir kent olduğunu ifade eden Mustafa Bozbey, “Bursa turizmi, doğal güzellikleri, tarihi değerleriyle çok özellikli bir yer. Sorunları var. Kıymetini bilememişiz Bursa’nın. Bazı değerlerini kaybetmişiz. Çevresel, ulaşım, ekonomik, planlama gibi pek çok sorunu var. Bursa’yı birlikte yönetemedik. En önemli sorun bu. Biz insan için şehir planlamasını Nilüfer’de kısmen başardık. Şimdi Bursa’da bunu yapmayı hedefliyoruz. Sorunları birlikte çözeceğiz” dedi. Toplantı sonunda GESİAD Başkanı Kerim Demiral, Mustafa Bozbey’e teşekkür plaketi verdi. Mustafa Bozbey ayrıca gecede GESİAD’a yeni üye olanlara rozet takıp, üyelik belgelerini verdi.