Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yeşilova Holding, KalDer üyesi şirketlerin temsilcilerini ağırladı

Yeşilova Holding tarafından gerçekleştirilen “EFQM Mükemmellik Yolculuğu Paydaş Ziyareti” etkinliğinde, Grubun kalite, mükemmellik ve sürdürülebilirlik başlıklarındaki başarılı uygulamaları, farklı şirketlerin temsilcileri ile paylaşıldı.

Haber Giriş Tarihi: 25.04.2024 10:29
Haber Güncellenme Tarihi: 25.04.2024 10:29
Kaynak: (BÜLTEN)
Yeşilova Holding, KalDer üyesi  şirketlerin temsilcilerini ağırladı

Yeşilova Holding, üyesi olduğu Türkiye Kalite Derneği KalDer Bursa Şubesi’nin yöneticileri ve dernek üyesi 30 farklı şirketin temsilcilerini, gerçekleştirdiği EFQM Mükemmellik Yolculuğu Paydaş Ziyareti etkinliğinde ağırladı.

Grubun Hasanağa kampüsünde gerçekleştirilen etkinlikte ilk olarak Holding ve Grup şirketlerinden yöneticiler sunumlar yaptı. Holding konferans salonunda yönetim sistemleri, sürdürülebilirlik, verimlilik ve mükemmellik başlıklarında gerçekleştirilen sunumlarından ardından, Grubun EFQM Bursa Kalite Büyük Ödülü sahibi yüksek basınçlı döküm şirketi Can Metal’e de bir teknik gezi düzenlendi. Gezi sırasında konuklara; şirketin üretim prosesleri, verimlilik ve sürdürülebilirlik uygulamaları ile farklı alanlardaki operasyonel faaliyetleri hakkında bilgiler paylaşıldı.

ÖNEMLİ KAZANIMLAR…

Etkinlikte bir sunum gerçekleştiren Can Metal Genel Müdürü Ümit Semerci, şu açıklamalarda bulundu:

“Yeşilova Topluluğu olarak alüminyum endüstrisinde 50 yılı geride bırakıyoruz. Bu süre zarfında, tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizi şekillendiren köklü ilke ve değerlerimiz sayesinde, sektöründe ülkemizin en itibarlı ve başarılı şirketlerinden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Son bir yıllık süreçte ‘Great Place to Work’ sertifikası, Deloitte Private tarafından ‘En İyi Yönetilen Şirketler’ arasına seçilmemiz ve ‘EFQM Bursa Kalite Büyük Ödülü’nü kucaklamamız çok değerli kazanımlar olurken, Global Compact ve WEPs üyeliklerimizle de başarılarımızı taçlandırdık. Grubumuzun yüksek basınçlı döküm şirketi Can Metal olarak da en son teknolojik sistemlere sahip bir akıllı dökümhaneyiz. Farklı kapasitelerdeki yüksek basınçlı döküm hücrelerimiz, yetkin insan kaynağımız, laboratuvar, test ve analiz yetkinliklerimizle endüstrilere değer katıyoruz. Bugün burada üretim, kalite, verimlilik ve sürdürülebilirlik ile ilgili önceliklerimizi ve başarılı uygulamalarımızı konuklarımızla paylaşmaktan büyük mutluluk duyduk. Bizleri ziyaret eden her bir şirketimizin temsilcisine ve organizasyonun düzenlenmesindeki emeklerinden dolayı KalDer Bursa Şubesi yöneticilerine teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: (BÜLTEN)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.