Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

TŞOF Başkanı Apaydın'dan önemli uyarı: “Ocaklar sönmesin”

Ramazan Bayramı vesilesiyle mesaj yayınlayan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, “Yollarda yapılacak hatalarla ocaklar sönmesin” ifadelerine yer verdi

Haber Giriş Tarihi: 08.04.2024 09:52
Haber Güncellenme Tarihi: 08.04.2024 09:52
Kaynak: İHA
TŞOF Başkanı Apaydın'dan önemli uyarı: “Ocaklar sönmesin”

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Apaydın’ın mesajında şu ifadeler yer aldı:
“Bayramlar sevgi, saygı ve hoşgörünün üst düzeyde yaşandığı, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği müstesna günlerdir. Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bu özel günlerde büyüklerimizi ziyaret ederek onların hayır duasını almalı, küçüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşarak bayram sevincine ortak olmalıyız. Ziyaretlerin arttığı ve aile bağlarının güçlendiği bu bayramda seyahat ederken trafik kurallarına azami derecede riayet etmeli ve her zamankinden daha dikkatli olmalıyız. 9 günlük bayram tatilinde trafiğe çıkacak tüm sürücülerimize uykusuz ve yorgun biçimde araç kullanmamalarını özellikle istirham ediyorum. Bu bayram yollarda yapılacak hatalarla ocaklar sönmesin. Bu vesile ile tüm Müslümanların Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayram sevinci içinde nice güzel günler diliyorum.”

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.