Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Şoförler Odası’ndan Dünya Kadınlar Günü Kutlaması

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde odaya bağlı kadın üyelerin bir araya geldiği özel bir program gerçekleştirdi.

Haber Giriş Tarihi: 09.03.2024 16:55
Haber Güncellenme Tarihi: 09.03.2024 16:55
Kaynak: (BÜLTEN)
Şoförler Odası’ndan Dünya Kadınlar Günü Kutlaması

Programda konuşan Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çakır, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kadın üyelerle bir arada olarak kutladıklarını belirterek, tüm kadın üyelerin anlamlı gününü kutladı. Türk kadını ve Türk annesi daima özverinin, sevginin kaynağı olduğunu söyleyen Başkan Ahmet Çakır, “Millet ve Devlet yapımızın odağında yer alan tüm zor şartlarda fedakarlıklarını esirgemeyen kadınlarımızın hayatın her alanında çalışmalarıyla başarılara elde ediyorlar” dedi.

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na bağlı plaka sahibi ve ulaşım sektöründe çalışan kadın üyelerin kendilerine her zaman destek olduğunu belirten Başkan Çakır, “Düne kadar kadının yapmasının düşünülemeyeceği meslekler, bugün artık kadınlar tarafından gayet başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Bu vesileyle başta odamıza bağlı kadınlar olmak üzere bu güzel günün tüm kadınlarımıza sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” şeklinde görüşlerini ifade etti.

Kaynak: (BÜLTEN)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.