Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Silivri’de çıkan anız yangını itfaiye ekiplerince kontrol altına alındı

Silivri’de akşam saatlerinde çıkan anız yangını itfaiye ekiplerince kontrol altına alındı. Yangının çıktığı bölgede konuşan Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu “Son zamanlarda bölgemizde anız yangınları çoğaldı. Biz defalarca çiftçilerimize, vatandaşlarımıza uyarılarımızı yaptık. Şimdilik kontrol altına alındı. Tekrar tekrar uyarıyoruz. Daha üzücü olaylar da yaşayabilirdik” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 06.07.2024 19:48
Haber Güncellenme Tarihi: 06.07.2024 19:48
Kaynak: İHA
Silivri’de çıkan anız yangını itfaiye ekiplerince kontrol altına alındı

Silivri Semizkumlar mevkiinde akşam saatlerinde yangın çıkmıştı. Çıkan anız yangının büyüyerek ilerlemesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edilmişti. Yangın itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu kontrol altına alındı.

Öte yandan, yangının çıktığı alanda konuşan Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, “Son zamanlarda bölgemizde anız yangınları çoğaldı. Biz defalarca çiftçilerimize, vatandaşlarımıza uyarılarımızı yaptık. Dikkatli olmaları gerektiğini uyarmamıza rağmen bilinçsiz ufak bir ateş, tehlikenin ne kadar büyük boyuta geldiğini gözler önüne serdi. AFAD ekiplerimiz, itfaiye ekiplerimiz yangını kontrol altına aldı. Şimdilik kontrol altına alındı. Tekrar tekrar uyarıyoruz. Daha üzücü olaylar da yaşayabilirdik” dedi.

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.