Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Sadrettin Şengül Otomotiv’in Lansmanına yoğun ilgi

Renault’un tescilli yedek parça markası MOTRIO ile yollarını birleştiren Sadrettin Şengül Otomotiv’in düzenlenen lansman’ı basın mensuplarını ve sektörün önemli isimlerini buluşturdu.

Haber Giriş Tarihi: 31.05.2024 16:52
Haber Güncellenme Tarihi: 31.05.2024 16:52
Kaynak: ELİF ŞANLI ERTARMAN
Sadrettin Şengül Otomotiv’in Lansmanına  yoğun ilgi

Bursa’da satış sonrası bakım ve onarım hizmetleriyle sektörün parlayan yıldızı Sadrettin Şengül Otomotiv, dünya markası ve Renault’un tescilli yedek parça markası MOTRIO ile yollarını birleştirdi.

Gerçekleştirilen lansmanda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Sadrettin Şengül Otomotiv’in kurucu Sadrettin Şengül, “3 yıldır kendi ismimizle devam ettiğimiz bu servis hizmetini bugün itibariyle dünyada Renault’nun global olan MOTRIO servis ağı ile birleştirdik” dedi. Şengül, “Bu mutlu günümüzde buraya teşrif edip bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederiz. Sadrettin Şengül Otomotiv, 2021 yılında İzmir yolu üzerinde Nilüfer ilçesinde kurulmuş satış sonrası hizmetler veren bir otomobil servis noktası. Ortalama günlük 10-12 müşteriye hizmet veren hem mekanik alanda hem elektronik alanda hem de kaporta ve boya hasar alanına hizmet veren bir noktayız. MOTRIO dediğimizde bugün bütün global firmalar, distribütörler kendilerinin yetkili servislerinin haricinde mutlaka alternatif bir servis ağı geliştiriyorlar. Dünyada 9 bin üzerinde servis ağı noktası olan MOTRIO ile bugün yollarımızı birleştirip bundan sonraki yolumuza Renault’un tescilli yedek parça markası olan MOTRIO ile Franchise’ı ile birlikte devam ediyor olacağız. Tüm müşterilerimize aynı kalitede ve aynı güvenlikte hizmet vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu…

Kaynak: ELİF ŞANLI ERTARMAN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.