Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Recep Altepe Keles'te adeta miting yaptı

AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Recep Altepe, 31 Mart yerel seçimler öncesi partisinin seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Haber Giriş Tarihi: 02.03.2024 08:42
Haber Güncellenme Tarihi: 02.03.2024 08:42
Kaynak: ELİF ŞANLI ERTARMAN
Recep Altepe Keles'te adeta miting yaptı

AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Recep Altepe, Bursa'nın dağ ilçesi Keles'te yoğun ilgiyle karşılandı. Recep Altepe, Keleste adete miting yaptı. Edinilen bilgilere göre; Mustafa Bozbeyi'nde Keles'teki programda hüsrana uğradığı öğrenild. Recep Altepe tüm vatandaşların ilgisi üzerine miting gibi bir  konuşma yaptı.

ALtepe, "AK Parti Türkiye'nin en çok destek aldığı partidir. Bundan dolayı 21 yıldır vatandaşımızın desteğini yüreğimizde hissediyoruz. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Keles'te de hizmetlerimiz kesintisiz devam ediyor. Keles halkı 1 Nisan sabahı yepyeni bir sayfa daha imza atacak. Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı'nda kaliteli hizmetlerle hakımızın emrinde olacağız. Diğer ilçelerimizde olduğu gibi Keles yine bu seçimde tercihini bizden yana kullanacak. Biz de güzel ilçemize hizmetlerimize devam edeceğiz" sözlerini kullandı.

Kaynak: ELİF ŞANLI ERTARMAN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.