Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Manisa'da düzenlenen Roman Gecesinde renkli görüntüler

Yunusemre Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen Roman Gecesi’nde renkli görüntüler ortaya çıktı.

Haber Giriş Tarihi: 03.03.2024 17:46
Haber Güncellenme Tarihi: 03.03.2024 17:46
Kaynak: İHA
Manisa'da düzenlenen Roman Gecesinde renkli görüntüler

Yunusemre Belediyesi’nin katkılarıyla Manisalı Romanlar muhteşem bir gece düzenledi. Ses sanatçıların birbirinden güzel şarkıları seslendirdiği gecede vatandaşlar oldukça keyif aldı. Halil Yurtseven İlkokulu’nda gerçekleştirilen geceye Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı İlkcan Durmaz, Manisa Romanlar Derneği Platformu Başkanı Umut Dum, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Çerçi’ye coşkulu karşılama
Romanlar, davul zurna, meşale ve havai fişekler ile karşıladığı Başkan Çerçi’ye sevgi gösterisinde bulundu.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Çalgıcı Mektebi Roman Orkestra grubunun sahne aldığı gecede ses sanatçıları Sinan Zorbey, Burak Cidaman ve Esra Erduvan birbirinden güzel şarkıları seslendirdi.
Başkan Çerçi’nin her zaman kendilerine destek verdiğini belirten Manisa Romanlar Derneği Platformu Başkanı Umut Dum, “Romanlar olarak bizler, vatanına bağlıyız. İyi ki Romanız, ille de roman olsun diyoruz. Bizlere her zaman destek veren, bizlere kapılarını açan Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’yi destekliyoruz” dedi.

“Roman kardeşlerimizin yanındayız”
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise “Ayrım gözetmeksizin tüm vatandaşlarımızın yanında olduğumuz gibi roman kardeşlerimizin de yanındayız. Ayn-ı Ali Mahallemize belediye olarak birçok hizmeti kazandırdık, bundan sonra da kazandıracağız. Buradaki Hanım Lokalimizden, Kültür ve Taziye Evimizden birçok vatandaşımız yararlanıyor. Bundan sonra da vatandaşlarımızın yararlanacağı eserleri Yunusemre’ye kazandırmaya devam edeceğiz. Bu muhteşem gecede emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.