Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Çilek Mobilya’nın çocukları 23 Nisan’ı resimlerle kutladı

“Düşle” mottosuyla çocukların hayallerini süsleyen odalarda, yenilikçi, kaliteli, güvenli ve çevreye duyarlı özgün tasarımlara imza atan Çilek Mobilya, bu sene 104’üncüsü kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şirket çalışanları ile bayilerin çocuklarının katılımıyla gerçekleşen “Çilek’le Düşle” resim yarışmasıyla kutladı.

Haber Giriş Tarihi: 24.04.2024 22:40
Haber Güncellenme Tarihi: 24.04.2024 22:40
Kaynak: (BÜLTEN)
Çilek Mobilya’nın çocukları 23 Nisan’ı resimlerle kutladı

Çilek Mobilya, bu yıl 104’üncü yıl dönümünü kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların coşkusunu “Çilek’le Düşle” resim yarışması ile taçlandırdı. Çilek çalışanları, bayileri ve bayi çalışanlarının 6-9 yaş arası çocuklarının katıldığı yarışmada çocuklar, düşlerindeki 23 Nisanı’ı resmetti.

Çocuklar ödüllerine kavuştu

Şirket yöneticilerinin ve alanında uzman isimlerin jüri üyeliğini üstlendiği yarışmada 1’inci, 2’nci ve 3’üncü olanlar Samsung Galaxy Tab6 kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Yarışmada 4’üncü Fujifilm Instax Mini Fotoğraf Makinesi, 5’inci JBL Bluetooth Kulaklık, ilk 10’a girenler ise Resim Seti almaya hak kazandı.

Muzaffer Çilek, yarışmacı çocukları tebrik etti

Çilek Mobilya olarak yalnızca mobilya üretmediklerini, çocuklar büyürken aynı zamanda onların hayallerini büyütmelerine de katkı sunduklarını kaydeden Çilek Mobilya Genel Müdürü Muzaffer Çilek, “Bizim odağımızda tüm dünyanın sevgili çocukları var. Dolayısıyla, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın çalışanlarımızın bayilerimizin ve bayi çalışanlarımızın çocuklarıyla birlikte kutlamak istedik. Yarışmaya katılan tüm çocuklarımızı tebrik ediyor, onlara mutlu bir bayram diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: (BÜLTEN)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.