Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

BUİKAD’dan Hatay Gönül Mutfağı’na Destek

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD), ünlü şef Ebru Baybara Demir’in “Gönül Mutfağı” projesine destek amacıyla Hatay’da deprem bölgesinde mutfak tezgahına geçerek iftar sofrasına destek oldu.

Haber Giriş Tarihi: 06.04.2024 10:22
Haber Güncellenme Tarihi: 06.04.2024 10:22
Kaynak: (BÜLTEN)
BUİKAD’dan Hatay Gönül Mutfağı’na Destek

Kadınların iş hayatında daha etkin olmaları için önemli projelere imza atan BUİKAD, sosyal sorumluluk projeleri ile de hayatın her alanına dokunuyor. BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Şençayır ve yönetim kurulu üyeleri sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Hatay’da deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlar için iftar yemeğine katkıda bulundular. Deprem bölgesinde bugüne kadar binlerce kişiye yemek hazırlayan Mardinli ünlü şef Ebru Baybara Demir’in “Gönül Mutfağı” projesine destek veren BUİKAD, gösterdiği örnek davranışla deprem bölgesindeki vatandaşların yanlarında olduklarını bir kez daha gösterdi.

Düzenlenen organizasyon hakkında bilgi veren BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Şençayır, “BUİKAD 2022 Başarılı İş Kadınları Ödül töreninde Yılın Fark Yaratan Kadını ödülünün sahibi Ebru Baybara Demir, projeden bahsedince tereddüt etmeden destek olacağımızı belirttik. Buradaki vatandaşlarımızın yalnız olmadıklarını göstermek amacıyla 9 kişiden oluşan bir heyetle burada yerimizi aldık. Hem yemeklerin hazırlanmasında hem dağıtılmasında katkı sağladık” dedi.

BUİKAD olarak bölgedeki vatandaşlara destek olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını belirten Başkan Şeyda Şençayır, “Bizimle burada olmayan üyelerimiz ise 2 bin kişinin 1 günlük iftar yemeği bedelini karşılamak için gönüllü oldular. Kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum. ‘Hatay’ın ışıklarının tekrar yanması için biz de varız!’ dedik. Hatay programımız kapsamında kurumsal üyelerimiz Borçelik ve Coşkunöz firmalarımızın buradaki hizmet noktalarına da ziyaret yaparak kendilerine çalışmalarında başarılar diledik” diyerek görüşlerini aktardı.

Kaynak: (BÜLTEN)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.