Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Akran Zorbalığı Konuşuldu

Bilimin Işığına Siyaset mottosuyla siyasete farklı bir pencere açmak isteyen BBP Osmangazi İlçe Başkanı Mahmut Yayla liderliğinde teşkilat üyeleri kararlı ve istikrarlı çalışmalarını sürdürüyor.

Haber Giriş Tarihi: 06.03.2024 13:02
Haber Güncellenme Tarihi: 06.03.2024 13:02
Kaynak: (HABER MERKEZİ)
Akran Zorbalığı Konuşuldu

Osmangazi İlçe Teşkilatı seminerlerinin 5. sini Ördekli Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

Katılımın kat kat fazlalaştığı akşamda BBP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, BBP Osmangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, BBP Gürsu İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve misafirler seminere katılım sağladı. 

Akran zorbalığı ve zorbalıkla başa çıkabilme konulu seminer Psikolog Hatice Eren tarafından yapıldı. 

Bilim seminerlerinin planlamalari dahilinde devam ettiğini ve devam edeceğinin altını çizen Başkan Yayla:  "Bilimin Işığında Siyaset hayalimi gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu, o iradeyi göstermenin haklı gururunu yaşıyorum. Planlamamızda seçim ve ramazan dolayısıyla bu ay ve gelecek ay sadece birer seminer yapacağız yani bir sonraki seminerimiz insaAllah ramazan bayramından sonra olacak. İşimizin başında görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Yerel seçimlere artık sayılı günler kaldı ve bu süreçte daha önce ifade ettiğim gibi Cumhur hassasiyetimizle Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Sn. Alinur Aktaş beyefendiyi, Osmangazi Belediye Başkanlığı seçiminde de mevcut başkanımız ve adayımız Sn. Mustafa Dündar beyefendi ile birlikte seçmenin karşısına çıkacağız. Amacımız istikrarın ve tecrübe ile kıymetli Bursalı hemşerilerimize yine en profesyonel hizmeti sunmak olacaktır. Sahada tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi

Kapanış konuşmasının ardından Başkan Yayla tarafından Psikolog Hatice Eren'e çiçek ve plaket takdim edildi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.