HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sezgi Erceiş ve eşi Nihal Erceiş
Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi (HOSAB), kuruluşunun 10. yılını Hilton Otel'de gerçekleşen görkemli törende kutladı. Gecede sahne alan Zeynep Mansur, konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Vali Yardımcıları, milletvekilleri, HOSAB üyesi işadamları ve eşlerinin katılımı ile gerçekleşen törende, HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sezgi Erceiş; konuşmasında, 10. yıla ulaşmaktan dolayı mutlu olduklarını ve hızlı bir büyüme oranı ile ilerlediklerini ifade etti. Yemekli toplantının ikinci bölümünde gerçekleşen ödül töreninde, eski başkan ve yardımcılara verdikleri emeklerden dolayı teşekkür plaketi verilirken gecede sahne alan Zeynep Mansur, sahne performansıyla konuklara eğlencenin zirvesini yaşattı. Fotoğraf:HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sezgi Erceiş ve Yönetim Kurulu
HOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Korun ve eşi Neslihan Korun
Rabia-Sezai Sezer
Bilal Demir
Buket Kara
Gönül Aksoy
Aysun İnce
Aysun-Ersoy Tuna
Çetin Öztunalı
HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sezgi Erceiş, açılış konuşmasında 10. yıla ulaşmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederken, HOSAB olarak %40 büyüdüklerini belirtti.
Mehtap-Yalçın Aras
HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sezgi Erceiş, kendisinden önceki başkanlara verdikleri emeklerden dolayı plaket verdi.
Törenin ardından, Vali Yardımcısı, CHP ve AK Parti Milletvekilleri, Bursa İl Başkanları ve HOSAB yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 10. yıl pastası kesildi.
10. yıl pastasının kesilmesinin ardından, Vali Yardımcısı, CHP ve AK Parti Milletvekilleri, Bursa İl Başkanları ve HOSAB yönetim kurulu üyeleri basın mensuplarına poz verdi.
Gece de sahne alan Zeynep Mansur, HOSAB iş adamları ve eşlerine unutulmaz dakikalar yaşattı.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
HOSAB'dan görkemli kutlama
Cahide-Mustafa Örs
Esin Erken, Çağlar Kaya
HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sezgi Erceiş ve eşi Nihal Erceiş
Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi (HOSAB), kuruluşunun 10. yılını Hilton Otel'de gerçekleşen görkemli törende kutladı. Gecede sahne alan Zeynep Mansur, konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Vali Yardımcıları, milletvekilleri, HOSAB üyesi işadamları ve eşlerinin katılımı ile gerçekleşen törende, HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sezgi Erceiş; konuşmasında, 10. yıla ulaşmaktan dolayı mutlu olduklarını ve hızlı bir büyüme oranı ile ilerlediklerini ifade etti. Yemekli toplantının ikinci bölümünde gerçekleşen ödül töreninde, eski başkan ve yardımcılara verdikleri emeklerden dolayı teşekkür plaketi verilirken gecede sahne alan Zeynep Mansur, sahne performansıyla konuklara eğlencenin zirvesini yaşattı. Fotoğraf:HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sezgi Erceiş ve Yönetim Kurulu
HOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Korun ve eşi Neslihan Korun
Rabia-Sezai Sezer
Bilal Demir
Buket Kara
Gönül Aksoy
Aysun İnce
Aysun-Ersoy Tuna
Çetin Öztunalı
HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sezgi Erceiş, açılış konuşmasında 10. yıla ulaşmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederken, HOSAB olarak %40 büyüdüklerini belirtti.
Mehtap-Yalçın Aras
HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sezgi Erceiş, kendisinden önceki başkanlara verdikleri emeklerden dolayı plaket verdi.
Törenin ardından, Vali Yardımcısı, CHP ve AK Parti Milletvekilleri, Bursa İl Başkanları ve HOSAB yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 10. yıl pastası kesildi.
10. yıl pastasının kesilmesinin ardından, Vali Yardımcısı, CHP ve AK Parti Milletvekilleri, Bursa İl Başkanları ve HOSAB yönetim kurulu üyeleri basın mensuplarına poz verdi.
Gece de sahne alan Zeynep Mansur, HOSAB iş adamları ve eşlerine unutulmaz dakikalar yaşattı.
Hülya-Ayhan Korgavuş
Oluşturulma Tarihi: 2 Kasım 2013, Cumartesi 12:56
Güncellenme Tarihi: 2 Kasım 2013, Cumartesi 12:56