Seminer programının ardından kortej halinde Uludağ Üniversitesi Atatürk Tören Alanı’na geçerek çelenk sunan ve Saygı Duruşu ile İstiklal Marşı’nın ardından balonlar uçuran gruba, program bitiminde lokma ikram edildi.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Dünya İlkyardım Günü Bursa’da da kutlandı
Seminer programının ardından kortej halinde Uludağ Üniversitesi Atatürk Tören Alanı’na geçerek çelenk sunan ve Saygı Duruşu ile İstiklal Marşı’nın ardından balonlar uçuran gruba, program bitiminde lokma ikram edildi.
Oluşturulma Tarihi: 11 Eylül 2015, Cuma 13:06
Güncellenme Tarihi: 11 Eylül 2015, Cuma 13:06