Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Raşit Barışıcı’dan Kapalı Çarşı’ya ziyaret

Bursaspor Başkan Adayı Raşit Barışıcı, Kapalı Çarşı Derneği ev sahipliğinde esnafı ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 15.01.2024 15:12
Haber Güncellenme Tarihi: 15.01.2024 15:18
Kaynak: CİHAN KAYALI
Raşit Barışıcı’dan Kapalı Çarşı’ya ziyaret

Bursaspor’a ve Bursa’ya değer katan Tarihi Kapalı Çarşı esnafı bugün Bursaspor Başkan Adayı Raşit Barışıcı’yı konuk etti.

Öncellikle Kapalı Çarşı Derneği ile bir araya gelen Bursaspor Başkan Adayı Barışıcı, kulübün zor bir dönemden geçtiği ve bu gidişata dur demek için yola çıktığını söyledi.

Barışıcı, “Bursaspor hepimizin markası ve herkesin bu kulüp için çaba harcadığını görüyorum. Kapalı Çarşı esnafının da takımımıza desteğini her zaman görüyoruz. Bu kadim esnafın çabası boşuna çıkmasın diye elimi taşın altın koyduk. Bütün çabamız Bursaspor’un eski günlerine kavuşmasıdır. Ben ve ekibim sizlerin de desteğiyle önemli projeler hazırladık. Bursaspor aşkımız yeniden hayat bulacak. Bu anlamda Kapalı Çarşı Derneği başta olmak üzere tüm esnafımızın önemli desteğine ihtiyacımız var. Hep birlikte aşacağız bunu” dedi.

Barışıcı’nın Kapalı Çarşı ziyareti yoğun ilgiyle geçti. Tek tek esnafı ve Bursaspor’a gönül verenleri ziyaret eden Raşit Barışıcı’ya esnafın yanı sıra vatandaşlardan ve taraftar gruplarından da büyük destek geldi.

Kongre süreci

Bursaspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nun ilk toplantısına  sadece 55 üye katıldığı için yeterli çoğunluk sağlanamamıştı. Bu nedenle genel kurul 2. toplantıya ertelendi.

2.toplantı, çoğunluğa bakılmaksızın 20 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'te Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde Orhangazi Salonu'nda yapılacak

Kaynak: CİHAN KAYALI

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.