Bursa ilçelerindeki adaylarını belirleyen AK Parti resmi açıklamayı muhtemelen bugün yapacak....
Bursa Haber Gazetesi Haber Merkezi'ne ulaşan bilgilere göre, işte AK Parti'nin Bursa ilçelerinde aday göstereceği isimler şöyle:
Haber Giriş Tarihi: 19.01.2014 06:09
Haber Güncellenme Tarihi: 19.01.2014 16:01
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bursahaber.com/
Bursa ilçelerindeki adaylarını belirleyen AK Parti'nin resmi açıklamayı bugün-yarın yapması bekleniyor....
Bursa Haber Gazetesi Haber Merkezi'nin parti kulislerinden elde ettiği bilgilere göre, AK Parti'nin Bursa ilçelerinde aday göstereceği isimler şöyle:
AK PARTİ BURSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Osmangazi - Mustafa Dündar Yıldırım - Özgen Keskin Nilüfer - Mustafa Esgin Harmancık - Mustafa Çetinkaya Büyükorhan - Hasan Taş Orhaneli - İrfan Tatlıoğlu Karacabey - Ali Özkan Gürsu - Cüneyt Yıldız İznik - Kağan Mehmet Usta Gemlik - Refik Yılmaz Yenişehir - Süleyman Çelik M.kemalpaşa - Sadi Kurtulan Kestel - Yener Acar İnegöl - Ali Nur Aktaş Mudanya - Kadir Kahraman Orhangazi - Neşet Çağlayan
AK PARTİ İSTANBUL İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Silivri - Hüseyin Turan Adalar - Çoşkun Özden Çatalca- Selim Düşkünler Esenyurt - Necmi Kadıoğlu Avcılar - Bayram Şenocak Başakşehir - Fatih Bolcan Sultangazi - Cahit Altunay Küçükçekmece - Timuçin Oğuz Büyükçekmece - Murat Hazıroğlu Beylikdüzü - Vehbi Orakçı Bağcılar - Lokman Çağırıcı Esenler - Tevfik Göksu Güngören - Ş.Yücel Karaman Bahçelievler - Faruk Çetin Bayrampaşa - Hasan Türksel Gaziosmanpaşa - İsmail Ergüneş Eyüp - Hayrettin Çelik Fatih - Mustafa Demir Kağıthane - Fazlı Kılıç Kadıköy - Hurşit Yıldırım Zeytinburnu - Murat Aydın Beykoz - Mustafa Tahmaz , Sarıyer - Selami Uzun Kartal -Ebubekir Taşyürek Üsküdar - Hilmi Türkmen Sancaktepe - İsmail Erdem Ümraniye - Kadir Gurbetçi Çekmeköy - Ahmet Poyraz Sultanbey - Hüseyin Keskin Maltepe - Edibe Sözen Pendik - Davut Çakır, Şile - Can Tabakoğlu Tuzla - Şadi Yazıcı Beşiktaş - Z.Abidin Okul Arnavutköy - Abdullah Demirhan
AK PARTİ İZMİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Seferihisar - Hamit Nişancı Karabağlar - Nazmi Kalyoncu Aliağa - Tansu Kaya Gaziemir - Yıldırım Ulupınar Konak - İlknur Denizli Bayraklı - Hamza Dağ Buca - Cemil Şeboy Balçova - Melek Eroğlu Karşıyaka - Tanfer Kemerli Çiğli - Adnan Yılmaz Menemen - Bilal Kaplangı Ödemiş - Mahmut Badem Selçuk - Zeynel Bakıcır Çeşme - Mustafa Cenger Torbalı - Yaşar Görmez Dikili - Zafer Afyon Menderes - Bülent Soylu Kınık - Sadık Doğruer Bayındır - Mehmet Kertiş Narlıdere - Aslan Bilgi Güzelbahçe - Vasfi Çakıroğlu
AK PARTİ MERSİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Tarsus - Hakkı Meniz
Mut - Murat Oktan
Aydıncık - Ferat Aktan
Toroslar - Ender Turhan
Akdeniz - Niyazi Altun
Silifke - Cafer Selvi
Erdemli - Rahmi Erdem
Mezitli - Nuri Hocaoğlu
İzmit - Nevzat Doğan
Gölcük - Mehmet Ellibeş
AK PARTİ RİZE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Fındıklı - Adnan Özbalaban
Çamlıhemşin - Osman Haşimoğlu
İkizdere - Hasan Köseoğlu
Hemşin - Kazım Bekar
Güneysu - Halil Turan
Çayeli - Atilla Esmen
İyidere - Ahmet Mete
Pazar - Ahmet Basa
Ardeşen - Hakan Gültekin
Derepazarı - Yakup Samangül
Kalkandere - Nihat Çolak
AK PARTİ VAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Gürpınar - Fuat Atan
Bahçesaray - Muhammed Orhan
Gevaş - Sinan Hakan
Çaldıran - Ferman Yıldırım
Edremit- Abdulhekim Karabıyık
Özalp - Zeki Erbulun
Tuşba - Fevzi Özgökçe
Erçiş - Abdulehad Arvas
Saray - Metin Özarslan
İpekyolu - Abdulmenav Keyifli
Çatak - Emin Babur
AK PARTİ MUĞLA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Menteşe - Mestan Yayman Seydi
kemer - Adem Ayat
Milas - Hürol Önder
Bodrum - Mustafa Paşalı
Marmaris - Mehmet Tugay
Yatağan - Mustafa Toksöz
Köyceğiz - Kamil Ceylan
Datça - Mehmet Cennet
Kavaklıdere - Mehmet Demir
Ortaca - Salih Özdemir
AK PARTİ ÇORUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Sungurlu -Selahatin Uzunkaya
Alaca - M.Esat Yılmaz
İskilip - Ahmet Ertekin
Osmancık - Bekir Yazıcı
Oğuzlar - Ali Uyanık
Kargı - Zeki Şen
Mecitözü- Yaşar Kabakcı
Ortaköy - Taner İspir
Boğazkale - Osman Tangazoğlu
Laçin - Erdal Altundaş
Uğurludağ - Kenan Genç
Bayat - Mustafa İnce
AK PARTİ ARDAHAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Posof - Bedrettin Çakıcı
Damal - Nevriye Derdiyok
Çıldır - Mehmet Fatih Kılınç
Hanak - Taşdemir Çoban
Göle - Akın İsmailoğlu
ANKARA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Altındağ - Veysel Tiryaki
Mamak - Mesut Akgül
Akyurt - Gültekin Ayantaş
Keçiören - Mustafa Ak
Çamlıdere - H.Caner Can
Çubuk - Tuncay Acehan
Sincan - Mustafa Tuna
Kazan - Lokman Ertürk
Elmadağ - Gazi Şahin
Beypazarı -Cengiz Özalp
Pursaklar - Selçuk Çetin
Çankaya - Saffan Kılınç
ADANA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Sarıçam - Ahmet Zenbilci
Yüreğir - Mahmut Çelikcan
Seyhan - Zihni Aldırmaz
Çukurova - Cüneyt Karaaslan
Kozan - Kazım Özgan
Yumurtalık - Turgut Erişmen
Aladağ - Halil Şahin
Pozantı - Ramazan Demir
Feke - Burhan Şengün
Saimbeyli - Mustafa Uyanık
ANTALYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Kepez - Hakan Tütüncü
Muratpaşa - Cihan Bulut
Döşemealtı - Nurettin Tursun ,
Aksu - Ali Akcan
Gazipaşa - Ahmet Büyükakça
Kaş - Mustafa Şalvarlı
Kemer - Yusuf Üras
Manavgat - Recep Barut
Alanya - Hüseyin Güney
Elmalı - Ümit Öztekin
Korkuteli - Mustafa Akdeniz
Konyaaltı - Osman Ali Eciş
Kumluca - Hüsamettin Çetinkaya
İbradı - Muharrem Kaya
Demre - Süleyman Topçu
Gündoğmuş - Mehmet Özeren
Finike - Nail Dülgeroğlu
Serik - Ramazan Etli
Akseki - İsmet Uysal
AK PARTİ MALATYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Arapgir - Haluk Cömertoğlu
Arguvan - Vahap Doğan
Darende -Süleyman Eser
Doğanşehir - Vahap Küçük
Kuluncak - Mehmet Boyraz
Hekimhan - Kemal Deniz
Doğanyol - Recep Gülbey
Akçadağ - Ali Kazgan
Battalgazi - Murat Nalçacı
Yeşilyurt - Hacı Uğur Polat
Yazıhan - Nevzat Öztürk
Pütürge - Çetin Akköse
Kale - Murat Koca
AK PARTİ ŞANLIURFA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Ceylanpınar - Murat Çoşkunkan
Bozova - Hasan Arusoğlu
Hilvan - Aslan Ali Bıyık
Harran - Mehmet Özyavuz
Birecik - M.Faruk Pınarbaşı
K.Köprü - Mustafa Yavuz
Viranşehir - Mehmet Ekinci
Akçakale - Ahmet Akay
Eyyübiye - Hasan Cece
Siverek - Resul Yılmaz
Haliliye - Mustafa Zahit
Halfeti - Nihat Özdal
Suruç - Necdet Kılıç
AK PARTİ KIRIKKALE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Karakeçili - Hüseyin Özçelik
Bahşili - İbrahim Uyar
Sulakyurt - Ali Şahin
Çelebi - Süleyman Uluyol
Balışeyh - Ali Dedelioğlu
Yahşihan - Ahmet Sungur
Delice - Yüksel Yorulmaz
Çerikli - Nuh Şahin
AK PARTİ GİRESUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Yağlıdere - Abdurrahman Kırhasanoğlu
Şebinkarahisar - Şahin Yılancı
Çamoluk - Savaş Akarçeşme
Dereli - Kazım Zeki Şenlikoğlu
Güce - Aytekin Geçgel
Espiye - Mustafa Karadere
Eynesil - Çoşkun Somuncuoğlu
Çanakcı - Ali Bilge
Tirebolu - Ömer Hıdır
Alucra - Durmuş Canikli
Görele - Tolga Erener
Bulancak - Kadir Aydın
AK PARTİ ESKİŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Alpu - Rafet Demirtaş
Beylikova- Özkan Alp
Günyüzü - Mehmet Remzi Arayıt
Han - Mustafa Pekak
Sarıcakaya - Hüseyin Çam
Odunpazarı - Nedim Öztürk
Tepebaşı - Orhan Soydaş
AK PARTİ TRABZON İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Yomra - İbrahim Sağıroğlu
Arsin - Erdem Şen
Araklı - Recep Çebi
Sürmene - Fikri Usta
Köprübaşı - Ali Riza Efendioğlu
Ortahisar - A.Metin Genç
Of -Murat Saral
Hayrat - Mehmet Nuhoğlu
Çaykara - Namık Kemal Gedikoğlu
Dernekpazarı - Cevdet Cemal Kansız
Maçka - Koray Koçhan
Akçaabat -Şefik Türkmen
Çarşıbaşı - Coşkun Yılmaz
Vakfıkebir - Muhammet Balta
Beşikdüzü - Metin Kalay
Tonya - Ahmet Kurt
Düzköy - Salih Bakal
Şalpazarı - Necati Selvitop
AK PARTİ KONYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Selçuklu - Uğur İbrahim Altay
Karatay - Mehmet Hançerli
Meram- Serdar Kalaycı
Ereğli - Ömer Öğer, Özkan Özgüven
Ilgın - H.İbrahim Oral
Beyşehir - İzzet Taşçı
Akşehir - Abdulkadir Oğul
Karapınar - Mehmet Yaka
Sarayönü - Şükrü Tınas
AK PARTİ KÜTAHYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Pazarlar - Bilal Demirci
Hisarcık - Nihat Helvacı
Altıntaş - Ferit Karabulut
Zafertepe - Arif Teke
Emet - Mustafa Koca
AK PARTİ MANİSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Şehzadeler - Ömer Faruk Çelik
Yunus Emre - Hayrullah Solmaz
Akhisar - Salih Hızlı
Ahmetli - Ahmet Alan
Kula - Selim Aşgın
Saruhanlı - Hüseyin Yaralı
Turgutlu - Serhat Orhan
Soma - Hasan Ergene
Göredes - Muhammed Akyol
Kırkağaç - Yaşar Gedüz
Köprübaşı - Zafer Mergen
AK PARTİ ORDU İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Çatalpınar - Nuhil Kiremitçi
Çaybaşı - Zekeriya Sarıkoca
Fatsa - Hüseyin Anlayan
Gülyalı - Talip Şen
Mesudiye - İsa Gül
Altınordu - Engin Tekintaş
Aybastı - İzzet Gündoğar
Akkuş - İsa Demirci
Çamaş - Mahmut Ayparçası
Perşembe - Selami Çarkçı
İkizce - Kemal Kalyoncu
Kabataş - Yakup Yılmaz
Ünye - Ahmet Arpacıoğlu
Kumru - Ticabi Civelek
Korgan - Sebahattin Bol
Gülköy - Ali Kemal Mert
Gürgentepe - Yener Yalçınkaya
Ulubey - Sait İnan
AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Emirdağ - Cengiz Pala
Sandıklı - Ziya Dazkır
Sultandağı - Metin Kumcu
Dinar - Yaşar Yener Emeksiz
Başmakcı - Ata Gündüz Kurşun
İhsaniye - Lokman Ekici
Şuhut - Recep Bozkurt
Çay - Mevlüt Çınar
Bolvadin - Ömer Dayı
Çobanlar - Ali Altıntaş
Bayat - Erol Bulut
AK PARTİ SAKARYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Adapazarı - Süleyman Dişli
Serdivan - Yusuf Alemdar
Arifiye - İsmail Karakullukçu
Geyve - Murat Kaya
Akyazı - Şener Bayraktar
Kaynarca - Zeynur Özel
Taraklı - Tacettin Karaman
Pamukova - Cevat Keser
Erenler - Ahmet Çil
AK PARTİ BALIKESİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Kepsut - İsmail Cankul
Burhaniye - Necdet Uysal
Karesi - Yücel Yılmaz
Altıeylül - Zekai Kafaoğlu
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
AKP Bursa ilçe adayları tamam, sürpriz yok
Bursa ilçelerindeki adaylarını belirleyen AK Parti resmi açıklamayı muhtemelen bugün yapacak.... Bursa Haber Gazetesi Haber Merkezi'ne ulaşan bilgilere göre, işte AK Parti'nin Bursa ilçelerinde aday göstereceği isimler şöyle:
Bursa Haber Gazetesi Haber Merkezi'nin parti kulislerinden elde ettiği bilgilere göre, AK Parti'nin Bursa ilçelerinde aday göstereceği isimler şöyle:
AK PARTİ BURSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Osmangazi - Mustafa Dündar
Yıldırım - Özgen Keskin
Nilüfer - Mustafa Esgin
Harmancık - Mustafa Çetinkaya
Büyükorhan - Hasan Taş
Orhaneli - İrfan Tatlıoğlu
Karacabey - Ali Özkan
Gürsu - Cüneyt Yıldız
İznik - Kağan Mehmet Usta
Gemlik - Refik Yılmaz
Yenişehir - Süleyman Çelik
M.kemalpaşa - Sadi Kurtulan
Kestel - Yener Acar
İnegöl - Ali Nur Aktaş
Mudanya - Kadir Kahraman
Orhangazi - Neşet Çağlayan
AK PARTİ İSTANBUL İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Silivri - Hüseyin Turan
Adalar - Çoşkun Özden
Çatalca- Selim Düşkünler
Esenyurt - Necmi Kadıoğlu
Avcılar - Bayram Şenocak
Başakşehir - Fatih Bolcan
Sultangazi - Cahit Altunay
Küçükçekmece - Timuçin Oğuz
Büyükçekmece - Murat Hazıroğlu
Beylikdüzü - Vehbi Orakçı
Bağcılar - Lokman Çağırıcı
Esenler - Tevfik Göksu
Güngören - Ş.Yücel Karaman
Bahçelievler - Faruk Çetin
Bayrampaşa - Hasan Türksel
Gaziosmanpaşa - İsmail Ergüneş
Eyüp - Hayrettin Çelik
Fatih - Mustafa Demir
Kağıthane - Fazlı Kılıç
Kadıköy - Hurşit Yıldırım
Zeytinburnu - Murat Aydın
Beykoz - Mustafa Tahmaz ,
Sarıyer - Selami Uzun
Kartal -Ebubekir Taşyürek
Üsküdar - Hilmi Türkmen
Sancaktepe - İsmail Erdem
Ümraniye - Kadir Gurbetçi
Çekmeköy - Ahmet Poyraz
Sultanbey - Hüseyin Keskin
Maltepe - Edibe Sözen
Pendik - Davut Çakır,
Şile - Can Tabakoğlu
Tuzla - Şadi Yazıcı
Beşiktaş - Z.Abidin Okul
Arnavutköy - Abdullah Demirhan
AK PARTİ İZMİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Seferihisar - Hamit Nişancı
Karabağlar - Nazmi Kalyoncu
Aliağa - Tansu Kaya
Gaziemir - Yıldırım Ulupınar
Konak - İlknur Denizli
Bayraklı - Hamza Dağ
Buca - Cemil Şeboy
Balçova - Melek Eroğlu
Karşıyaka - Tanfer Kemerli
Çiğli - Adnan Yılmaz
Menemen - Bilal Kaplangı
Ödemiş - Mahmut Badem
Selçuk - Zeynel Bakıcır
Çeşme - Mustafa Cenger
Torbalı - Yaşar Görmez
Dikili - Zafer Afyon
Menderes - Bülent Soylu
Kınık - Sadık Doğruer
Bayındır - Mehmet Kertiş
Narlıdere - Aslan Bilgi
Güzelbahçe - Vasfi Çakıroğlu
AK PARTİ MERSİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Tarsus - Hakkı Meniz
Mut - Murat Oktan
Aydıncık - Ferat Aktan
Toroslar - Ender Turhan
Akdeniz - Niyazi Altun
Silifke - Cafer Selvi
Erdemli - Rahmi Erdem
Mezitli - Nuri Hocaoğlu
İzmit - Nevzat Doğan
Gölcük - Mehmet Ellibeş
AK PARTİ RİZE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Fındıklı - Adnan Özbalaban
Çamlıhemşin - Osman Haşimoğlu
İkizdere - Hasan Köseoğlu
Hemşin - Kazım Bekar
Güneysu - Halil Turan
Çayeli - Atilla Esmen
İyidere - Ahmet Mete
Pazar - Ahmet Basa
Ardeşen - Hakan Gültekin
Derepazarı - Yakup Samangül
Kalkandere - Nihat Çolak
AK PARTİ VAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Gürpınar - Fuat Atan
Bahçesaray - Muhammed Orhan
Gevaş - Sinan Hakan
Çaldıran - Ferman Yıldırım
Edremit- Abdulhekim Karabıyık
Özalp - Zeki Erbulun
Tuşba - Fevzi Özgökçe
Erçiş - Abdulehad Arvas
Saray - Metin Özarslan
İpekyolu - Abdulmenav Keyifli
Çatak - Emin Babur
AK PARTİ MUĞLA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Menteşe - Mestan Yayman Seydi
kemer - Adem Ayat
Milas - Hürol Önder
Bodrum - Mustafa Paşalı
Marmaris - Mehmet Tugay
Yatağan - Mustafa Toksöz
Köyceğiz - Kamil Ceylan
Datça - Mehmet Cennet
Kavaklıdere - Mehmet Demir
Ortaca - Salih Özdemir
AK PARTİ ÇORUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Sungurlu -Selahatin Uzunkaya
Alaca - M.Esat Yılmaz
İskilip - Ahmet Ertekin
Osmancık - Bekir Yazıcı
Oğuzlar - Ali Uyanık
Kargı - Zeki Şen
Mecitözü- Yaşar Kabakcı
Ortaköy - Taner İspir
Boğazkale - Osman Tangazoğlu
Laçin - Erdal Altundaş
Uğurludağ - Kenan Genç
Bayat - Mustafa İnce
AK PARTİ ARDAHAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Posof - Bedrettin Çakıcı
Damal - Nevriye Derdiyok
Çıldır - Mehmet Fatih Kılınç
Hanak - Taşdemir Çoban
Göle - Akın İsmailoğlu
AK PARTİ DÜZCE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Gölyaka - YakuİLp Demircan
Yığılca - Fikret Çıracı
Cumayeri - Recep Tuna
Konuralp - Talip Çabukoğlu
Akcakoca - Cüneyt Yemenici
Kaynaşlı -Osman Usta
Beyköy - Hakan Uykusuz
Gümüşova - Ersoy Gündoğdu
ANKARA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Altındağ - Veysel Tiryaki
Mamak - Mesut Akgül
Akyurt - Gültekin Ayantaş
Keçiören - Mustafa Ak
Çamlıdere - H.Caner Can
Çubuk - Tuncay Acehan
Sincan - Mustafa Tuna
Kazan - Lokman Ertürk
Elmadağ - Gazi Şahin
Beypazarı -Cengiz Özalp
Pursaklar - Selçuk Çetin
Çankaya - Saffan Kılınç
ADANA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Sarıçam - Ahmet Zenbilci
Yüreğir - Mahmut Çelikcan
Seyhan - Zihni Aldırmaz
Çukurova - Cüneyt Karaaslan
Kozan - Kazım Özgan
Yumurtalık - Turgut Erişmen
Aladağ - Halil Şahin
Pozantı - Ramazan Demir
Feke - Burhan Şengün
Saimbeyli - Mustafa Uyanık
ANTALYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kepez - Hakan Tütüncü
Muratpaşa - Cihan Bulut
Döşemealtı - Nurettin Tursun ,
Aksu - Ali Akcan
Gazipaşa - Ahmet Büyükakça
Kaş - Mustafa Şalvarlı
Kemer - Yusuf Üras
Manavgat - Recep Barut
Alanya - Hüseyin Güney
Elmalı - Ümit Öztekin
Korkuteli - Mustafa Akdeniz
Konyaaltı - Osman Ali Eciş
Kumluca - Hüsamettin Çetinkaya
İbradı - Muharrem Kaya
Demre - Süleyman Topçu
Gündoğmuş - Mehmet Özeren
Finike - Nail Dülgeroğlu
Serik - Ramazan Etli
Akseki - İsmet Uysal
AK PARTİ MALATYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Arapgir - Haluk Cömertoğlu
Arguvan - Vahap Doğan
Darende -Süleyman Eser
Doğanşehir - Vahap Küçük
Kuluncak - Mehmet Boyraz
Hekimhan - Kemal Deniz
Doğanyol - Recep Gülbey
Akçadağ - Ali Kazgan
Battalgazi - Murat Nalçacı
Yeşilyurt - Hacı Uğur Polat
Yazıhan - Nevzat Öztürk
Pütürge - Çetin Akköse
Kale - Murat Koca
AK PARTİ ŞANLIURFA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Ceylanpınar - Murat Çoşkunkan
Bozova - Hasan Arusoğlu
Hilvan - Aslan Ali Bıyık
Harran - Mehmet Özyavuz
Birecik - M.Faruk Pınarbaşı
K.Köprü - Mustafa Yavuz
Viranşehir - Mehmet Ekinci
Akçakale - Ahmet Akay
Eyyübiye - Hasan Cece
Siverek - Resul Yılmaz
Haliliye - Mustafa Zahit
Halfeti - Nihat Özdal
Suruç - Necdet Kılıç
AK PARTİ KIRIKKALE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Karakeçili - Hüseyin Özçelik
Bahşili - İbrahim Uyar
Sulakyurt - Ali Şahin
Çelebi - Süleyman Uluyol
Balışeyh - Ali Dedelioğlu
Yahşihan - Ahmet Sungur
Delice - Yüksel Yorulmaz
Çerikli - Nuh Şahin
AK PARTİ GİRESUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Yağlıdere - Abdurrahman Kırhasanoğlu
Şebinkarahisar - Şahin Yılancı
Çamoluk - Savaş Akarçeşme
Dereli - Kazım Zeki Şenlikoğlu
Güce - Aytekin Geçgel
Espiye - Mustafa Karadere
Eynesil - Çoşkun Somuncuoğlu
Çanakcı - Ali Bilge
Tirebolu - Ömer Hıdır
Alucra - Durmuş Canikli
Görele - Tolga Erener
Bulancak - Kadir Aydın
AK PARTİ ESKİŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Alpu - Rafet Demirtaş
Beylikova- Özkan Alp
Günyüzü - Mehmet Remzi Arayıt
Han - Mustafa Pekak
Sarıcakaya - Hüseyin Çam
Odunpazarı - Nedim Öztürk
Tepebaşı - Orhan Soydaş
AK PARTİ TRABZON İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Yomra - İbrahim Sağıroğlu
Arsin - Erdem Şen
Araklı - Recep Çebi
Sürmene - Fikri Usta
Köprübaşı - Ali Riza Efendioğlu
Ortahisar - A.Metin Genç
Of -Murat Saral
Hayrat - Mehmet Nuhoğlu
Çaykara - Namık Kemal Gedikoğlu
Dernekpazarı - Cevdet Cemal Kansız
Maçka - Koray Koçhan
Akçaabat -Şefik Türkmen
Çarşıbaşı - Coşkun Yılmaz
Vakfıkebir - Muhammet Balta
Beşikdüzü - Metin Kalay
Tonya - Ahmet Kurt
Düzköy - Salih Bakal
Şalpazarı - Necati Selvitop
AK PARTİ KONYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Selçuklu - Uğur İbrahim Altay
Karatay - Mehmet Hançerli
Meram- Serdar Kalaycı
Ereğli - Ömer Öğer, Özkan Özgüven
Ilgın - H.İbrahim Oral
Beyşehir - İzzet Taşçı
Akşehir - Abdulkadir Oğul
Karapınar - Mehmet Yaka
Sarayönü - Şükrü Tınas
AK PARTİ KÜTAHYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Pazarlar - Bilal Demirci
Hisarcık - Nihat Helvacı
Altıntaş - Ferit Karabulut
Zafertepe - Arif Teke
Emet - Mustafa Koca
AK PARTİ MANİSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Şehzadeler - Ömer Faruk Çelik
Yunus Emre - Hayrullah Solmaz
Akhisar - Salih Hızlı
Ahmetli - Ahmet Alan
Kula - Selim Aşgın
Saruhanlı - Hüseyin Yaralı
Turgutlu - Serhat Orhan
Soma - Hasan Ergene
Göredes - Muhammed Akyol
Kırkağaç - Yaşar Gedüz
Köprübaşı - Zafer Mergen
AK PARTİ ORDU İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Çatalpınar - Nuhil Kiremitçi
Çaybaşı - Zekeriya Sarıkoca
Fatsa - Hüseyin Anlayan
Gülyalı - Talip Şen
Mesudiye - İsa Gül
Altınordu - Engin Tekintaş
Aybastı - İzzet Gündoğar
Akkuş - İsa Demirci
Çamaş - Mahmut Ayparçası
Perşembe - Selami Çarkçı
İkizce - Kemal Kalyoncu
Kabataş - Yakup Yılmaz
Ünye - Ahmet Arpacıoğlu
Kumru - Ticabi Civelek
Korgan - Sebahattin Bol
Gülköy - Ali Kemal Mert
Gürgentepe - Yener Yalçınkaya
Ulubey - Sait İnan
AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Emirdağ - Cengiz Pala
Sandıklı - Ziya Dazkır
Sultandağı - Metin Kumcu
Dinar - Yaşar Yener Emeksiz
Başmakcı - Ata Gündüz Kurşun
İhsaniye - Lokman Ekici
Şuhut - Recep Bozkurt
Çay - Mevlüt Çınar
Bolvadin - Ömer Dayı
Çobanlar - Ali Altıntaş
Bayat - Erol Bulut
AK PARTİ SAKARYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Adapazarı - Süleyman Dişli
Serdivan - Yusuf Alemdar
Arifiye - İsmail Karakullukçu
Geyve - Murat Kaya
Akyazı - Şener Bayraktar
Kaynarca - Zeynur Özel
Taraklı - Tacettin Karaman
Pamukova - Cevat Keser
Erenler - Ahmet Çil
AK PARTİ BALIKESİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kepsut - İsmail Cankul
Burhaniye - Necdet Uysal
Karesi - Yücel Yılmaz
Altıeylül - Zekai Kafaoğlu
En Çok Okunan Haberler