Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Dündar: “Ülkemizin güçlenmesi adına desteğinize talibiz”

31 Mart yerel seçimleri öncesi mahalle gezilerine hız veren Cumhur İttifakı Osmangazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Dündar, Çukurca Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. Yeni dönemde yapmayı planladıkları proje ve hizmetleri Çukurca sakinlerine anlatan Dündar, vatandaşların taleplerine de kulak verdi.

Haber Giriş Tarihi: 21.02.2024 16:10
Haber Güncellenme Tarihi: 21.02.2024 16:10
Kaynak: (BÜLTEN)
Dündar: “Ülkemizin güçlenmesi adına desteğinize talibiz”

Osmangazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Osmangazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Dündar, MHP Osmangazi İlçe Başkanı Kerim Gürsel Çelebi ve AK Parti Osmangazi İlçe yöneticileri ile birlikte Çukurca Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalleye gelişinde yoğun kalabalıkla karşılanan Dündar, kendisini karşılayan vatandaşlarla sohbet ederek isteklerini dinledi. Mahalleyi baştan aşağı gezerek tek tek sokakları giren Dündar, daha sonra mahallede bulunan kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi.

Geride kalan 3 dönemde Osmangazi’nin 136 mahallesine tamamına ulaştıklarını, 8 bin 830 cadde ve sokağına girerek vatandaşlar ile bir araya geldiklerini dile getiren Başkan Dündar, “Vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinleyip, taleplerine kulak vererek projeler geliştirdik. Vatandaşlarımızın vermiş olduğu vergileri hakkıyla harcamaya özen gösterdik. Vatandaşımızın vergilerini yemedik yedirmedik, çalmadık çaldırmadık. Çarçur etmeden vatandaşımızın hayatını ve ilçemizi güzelleştirmek için harcadık. Bu anlayışla çalışmalarımızı yaptık ve şimdi görüyoruz ki her tarafta Osmangazi Belediyesi’nin bir imzası var. Köylerimize gidiyoruz ve her köyümüzde hizmetimiz olduğunu görüyoruz. Merkeze iniyoruz yine her mahallemize değer katan çalışmalar yaptığımızı görüyoruz” dedi.

Osmangazi gibi tarihi bir ilçede hizmet yapmanın çok onurlu olduğuna vurgu yapan Dündar, “Bizler bu onurlu görevi inancımız, kültürümüz ve atalarımız izinde yürütüyoruz. Sizlerin 31 Mart’ta vereceğiniz destek ile bizler bu anlayışımızla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ülkemizin güçlenmesi ve güçlü bir yönetime sahip olması için 31 Mart’ta sizin vereceğiniz destek çok önemli” diye konuştu.

Kaynak: (BÜLTEN)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.