Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Çocuk şenliği, minik öğrencilerin gösterileriyle son buldu

Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Çocuk Şenliği’, Koza Çocuk Akademisi öğrencilerinin gösterisi ile sona erdi.

Haber Giriş Tarihi: 26.04.2024 20:37
Haber Güncellenme Tarihi: 26.04.2024 20:37
Kaynak: (BÜLTEN)
Çocuk şenliği, minik öğrencilerin gösterileriyle son buldu

Osmangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Hüdavendigar Sosyal Gelişim Merkezi ve Demirkapı Şükran Gönenç Bilgi Evi’nde eğitim gören 4-6 yaş arası 160 öğrenci 23 Nisan’a özel gösteri hazırladı. Minik öğrenciler Dikkaldırım Kapalı Spor Salonu’nda sergiledikleri İstiklal Marşı, çayda çıra, Silifke’nin yoğurdu, ham çökelek, Türk çocuğu ve olimpiyat oyunları gösterileri büyük bir beğeniyle izlendi.

Düzenlenen törende konuşan Osmangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Tamer Balaban, “Osmangazi’de 23 Nisan kutlamaları Demirtaş’ta düzenlenen konser ve etkinliklerle başladı. Cumhuriyet Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz büyük kortej yürüyüşüyle devam etti. Bugün gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ile son buldu. Minik öğrencilerimiz bize çok güzel gösteriler sundu” dedi.

Birbirinden yetenekli miniklerin düzenlediği gösterileri izleyen aileler ve vatandaşlar, uzun süre öğrencileri alkışlayarak tebrik etti.

Kaynak: (BÜLTEN)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.