Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Bağlama Kursiyerlerine Başkan Taban’dan Tam Not

İnegöl Belediyesi’nin enstrüman kursları kapsamında düzenlenen bağlama kursunda dönem sonu mini bir konser düzenlendi. Gösteriye katılan Belediye Başkanı Alper Taban, kursiyerlerin performansını alkışlayarak tebrik etti.

Haber Giriş Tarihi: 13.06.2024 15:45
Haber Güncellenme Tarihi: 13.06.2024 15:45
Kaynak: (BÜLTEN)
Bağlama Kursiyerlerine Başkan Taban’dan Tam Not

Bir yandan şehrin gelişimine katkı sunacak projeler üretirken bir yandan da kültür ve sanata dair çalışmalar ortaya koyan İnegöl Belediyesi’nin enstrüman kursları kapsamında düzenlenen bağlama kursunda dönem sona erdi. 8 aylık eğitim sürecinde Hikmet Akdağ nezaretinde yapılan bağlama kursunun tamamlanmasının ardından Çarşamba akşamı mini bir gösteri düzenlendi. 14 yaş üzeri 21 kursiyerin yer aldığı kursun final programı, Gençlik Merkezi icra salonunda yapıldı. Kursiyerler aldıkları eğitim sonucunda yeteneklerini gösterme fırsatı buldu.

HER VATANDAŞIMIZIN SANAT VE SPOR ALANINDA HOBİLERİ OLMALI

Belediye Başkanı Alper Taban da bağlama kursu yıl sonu konserine katıldı. Kursiyerleri ilgiyle dinleyen Başkan Taban, programda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Çok keyif aldığım bir program oldu. Kursiyerlerimizin performanslarını gördük, güzel bir ortak oluştur burada. Ben hem hocamıza hem kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Her kursiyerimiz özenerek ve itinayla enstrümanını çalıyor. Kurslarımıza katılarak buralara değer kattığınız için de ayrıca teşekkür ediyorum. Genelde belediyeler böyle inşaat faaliyetleriyle, yol ve altyapı, park, bahçe yapımıyla biliniyor. Ancak bizim en kıymetli sorumluluklarımızdan biri burada gördüklerimiz. Sizler burada bir örneği teşkil ediyorsunuz. Her vatandaşımızın her bireyin mesleğinin yanında sanat ve spor alanında hobileri olmalı. Sizler bunu başardınız.”

Kaynak: (BÜLTEN)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.