Hayat Akademi kamu kurumlarına aşure dağıttı

14 Kasım 2013 Perşembe 14:55
Bu haber 192 kez okundu

Hayat Akademi Derneği Muharrem ayı münasebetiyle Etimesgut ve Sincan ilçelerinde çeşitli kamu kurumlarına aşure dağıttı.Hayat Akademi Derneği yönetici ve yönetim kurulu üyeleri Etimesgut ve Sincan Belediyesi, Etimesgut ve Sincan ilçe Milli...

Hayat Akademi kamu kurumlarına aşure dağıttı
Hayat Akademi Derneği Muharrem ayı münasebetiyle Etimesgut ve Sincan ilçelerinde çeşitli kamu kurumlarına aşure dağıttı.

Hayat Akademi Derneği yönetici ve yönetim kurulu üyeleri Etimesgut ve Sincan Belediyesi, Etimesgut ve Sincan ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Etimesgut ve Sincan İlçe Emniyet Müdürlükleri, Etimesgut ve Sincan ilçe Kaymakamlıkları ve Etimesgut ve Eryaman İlçe Halk Eğitim Merkezlerini ziyaret ederek aşure dağıttı.

Hayat Akademi Derneği Genel Koordinatörü Şamil Gülırmak; “Bütün Müslüman kardeşlerimizin Muharrem ayını ve halihazırda idrak ettiğimiz aşure gününün hayırlara ve huzurlara vesile olmasını temenni ediyorum. Muharrem ayının bütün dünyada ve özellikle ülkemizde, birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesine, insanlar arasında barış huzur ve mutluluklara vesile olmasını dilerim." dedi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder