Bu haber kez okundu.

Gelişim Üniversitesi 2016 Medya Ödülleri Verildi
İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin 5. Medya Ödülleri sahiplerini buldu.
İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin 22 bin öğrencisinin katılımıyla belirlenen sanat ve medya dünyasının yıldızları belirlendi.
Birçok sanatçının katılımı ile gerçekleştirilen olan ödül töreninde konuşan İstanbul Gelişim Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Abdülkadir Gayretli, adı gibi gelişen bir üniversite olduklarını söyledi.
Türkiye’nin yerli otomobil üretiminin artık ikinci planda kaldığını hedeflerinin iki yıl içerisinde insansız uçan araba üretmek olduğu kaydeden Gayretli, “Gelişim üniversitesi Türkiye ve dünyada önemli bir yer tutmaya başlamakla birlikte her zaman ismi gibi gelişiyor. Üniversitemiz bir çığır açarak ilk olarak elektrikli arabamızı ürettik ve büyüklerimize; “Artık Türkiye kendi yerli otomobilini üretmeli” mesajın vermek istedik. Bunun neticesinde yerli otomobillere doğru gidiyoruz.Bunun yanı sıra artık yerli araba ikinci planda kaldı ve insansız uçan araba üretme çalışmasıyla yeni bir çığır açıyoruz ve bu proje iki yıl içerinde gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir” dedi.
İstanbul Gelişim Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Abdülkadir Gayretli’nin konuşmasının ardından ünlü isimlere ödülleri verildi
Ödül töreni En İyi Fantezi Müzik Sanatçısı dalında ödül alan Ferman Toprak’ın seslendirdiği şarkıyla renklendi.
Gelişim Üniversitesi 2016 Medya Ödül Töreninde ödül alan isimler ve sanatçılar ise şöyle:
"Yaşam Boyu Onur Ödülü: Aydan ŞENER
En Aktif Gazete: MİLLİYET
En Aktif Haber Muhabiri: Nazlı YEREBASMAZ - FOX HABER
En İyi Spor Radyo Kanalı : Lig Radyo
En İyi Sinema Filmi: Yok Artık! - Caner ÖZYURTLU
En İyi Sağlık Programı: Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu - Nilüfer BEREKET - ATV
En İyi Cover Şarkı: İlyas YALÇINTAŞ - NEFES
En İyi Radyo Kanalı: Joytürk
En İyi Haber Kanalı: NT
En İyi Seslendirme Sanatçısı: Suat GÜZEY
En İyi Klip: Güliz AYLA - Bahsetmem Lazım - İmre HAYDAROĞLU
En İyi Radyo Programı: Füsun TUNCER ile Müzikviyon - ALEM FM
En İyi Müzik Kanalı: Dream Türk
En İyi Çocuk Oyuncu: Aybars Kartal ÖZSON
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu : Kerem FIRTINA
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu : Pelin AKİL
En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı: Buray - Sen Sevda Mısın
En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı: Güliz AYLA - Olmazsan Olmaz
En İyi Besteci : Emre KAYA
En İyi Şarkı: Yapboz - Emre KAYA
En İyi Dizi: Kırgın Çiçekler - ATV
En İyi Erkek Haber Spikeri: Serdar CEBE - KANAL D
En İyi Kadın Haber Spikeri: Jülide ATEŞ - SHOW TV
En İyi Kanal: TV8
En İyi Gece Kuşağı Programı : Bİ’DÜNYA ŞOV - Hakan HEPCAN - NTV
En İyi Fantezi Müzik Sanatçısı: Ferman TOPRAK
En İyi Kadın Oyuncu: Açelya TOPALOĞLU
En İyi Erkek Oyuncu: Barış ARDUÇ
En İyi Magazin Programı: StarLife - Zeynep Ece AKENGİN - STAR TV
En İyi Yemek Programı: Arda’nın Mutfağı - Arda TÜRKMEN - TV8
En İyi Spor Programı: Spor Keyfi - Deniz SATAR - TRT
En İyi Spor Köşe Yazarı: Fatih DOĞAN - SABAH
En İyi Sabah Haber Programı: Bugün - Ece Belen ATREK - STAR TV
Tiyatro Özel Ödülü / En İyi Tiyatro : Tiyatro Kedi
En İyi Erkek Tiyatro Oyuncusu: Tolga GÜLEÇ - Müfettiş
En İyi Kadın Tiyatro Oyuncusu: Tülin ÖZEN - Dil Kuşu
En İyi Erkek Sanatçı: Bora DURAN
En İyi Kadın Sanatçı: Simge
En İyi Albüm: Kalbimi Koydum - Gülben ERGEN
En İyi Magazin Sitesi : UÇANKUŞ".
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner161

banner193