banner216

Bu haber kez okundu.

CHP İzmir, yeni görevlendirmeleri yaptı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Yönetim Kurulu, gerçekleştirdiği olağan yönetim kurulu toplantısında, yönetim kurulundaki yeni görevlendirmeleri karar bağladı. Yeni görevlendirmelerde 30 il yönetim kurulu üyesine de farklı alanlarda başkan yardımcılığı ve sorumlu il yöneticisi görevleri verildi.
CHP İzmir’de il başkanı Asuman Ali Güven’in gerçekleştirdiği görevlendirmeler sonrası, örgüt yönetiminden sorumlu başkan yardımcılığı görevi, seçim bölgelerine göre 1. ve 2. bölge olmak üzere iki ayrı isme verilirken, CHP’li belediyelerin bulunmadığı İzmir’deki 8 ilçeye özel olarak da yönetim içinden görevlendirmeler yapıldı. Yönetim Kurulu toplantısı sonrası bir açıklama yapan CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, yeni görevlendirmelerle yönetimin daha da işler hale geleceğini, sorunların tespit ve çözümünün daha da hızlanacağını belirtti.
Sayı ikiye çıktı
Güven, "Benim ve 30 yönetim kurulu üyesi çalışma arkadaşım için her görev ve sorumluluk çok önemlidir. Hiçbir görev diğerinden daha çok veya daha az önemli değildir. CHP İl Yönetimi olarak halkımıza hizmet üretilecek her alan bizim için çok önemli ve değerlidir. Yeni görevlendirmelerimizle sivil toplum kuruluşları, belediyelerimizin olmadığı ilçelerimiz, emeklilerimiz, kadın ve gençlerimizle ilgili yetkilendirmeler yaptık. Örgütümüzle ilgili olarak da, örgüt yönetimlerinden sorumlu il başkan yardımcılarımızın sayısını da ikiye çıkardık. Böylece 1. ve 2. bölgeden sorumlu yöneticilerimizle çalışmalarımız daha da hızlanmış, ilçe başkanlıklarımızla koordinasyonumuz daha da artmış olacak. İşin özü şu ki; bu çalışmaların, görevlendirmelerin hepsini İzmirlilere daha iyi hizmet sunmak, sorunlarını daha hızlı çözmek ve tüm sektör temsilcilerimize ulaşabilmek amacıyla yaptık. Görev alan tüm arkadaşlarımızla birlikte, CHP’ye destek veren vermeyen tüm insanlarımızın uğradığı haksızlıkların üzerine gitmeye, mağdur insanlarımıza destek vermeye devam edeceğiz. Kurul toplantımızda da OHAL mağduru vatandaşlarımızın bizlere yaptığı başvurular ve durumlarını ayrıca değerlendirdik. CHP İzmir olarak daha fazla demokrasi, daha fazla özgürlük için verdiğimiz mücadelede şimdi daha güçlüyüz. 30 İlçe örgütümüz, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımızla birlikte Türkiye’nin birliği, demokrasi ve adaletin yok sayılmaması için çalışmaya devam edeceğiz. Bu arada 8 Ekim’de İzmir’de ağırlayacağımız Cumhuriyet ve Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir programı taslağı üzerinde görüşmelerimiz oldu. Buna ilişkin program netleşince kamuoyu ile paylaşacağız" dedi.
İl danışma kurulu 5 Kasım’da
CHP İzmir İl Başkanı Güven, yönetim kurulu toplantısında görevlendirmelerin dışında, il danışma kurulu ile ilgilide karar aldıklarını belirterek CHP İzmir İl Danışma Kurulu Toplantısını 5 Kasım Cumartesi günü yapma kararı aldıklarını, yerinin ve saatinin daha sonra belirleneceğini, ayrıca toplantıda ilçelerden sorumlu il yönetim kurulu üyelerininde yeniden belirlendiğini söyledi.
Yeni görevlendirmeler
CHP İzmir İl Başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrası, görevlendirmelere göre oluşan yönetim listesi şu şekilde oluştu:
Asuman Ali Güven İl Başkanı
Birgül Değirmenci İl Sekreteri
Hüseyin Çimenli Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Bşk. Yrd.
Yücel Özen İl Eğitim Sekreteri
Salih Özçiftçi Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Esin Doğan Metin Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı.
Ednan Arslan 1.Bölge Örgüt Yönetimleri Başkan Yardımcısı
Okan Karlıdağ 2.Bölge Örgüt Yönetimleri Başkan Yardımcısı
Dilek Bilgin Yerel Yönetimlerden Sorumu Başkan Yardımcısı
İrfan Can İnsan Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı
Tuğrul Keskin Kültür ve Sanat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Fulya Türkelli Tanıtım ve İstihdamdan Sorumlu Başkan Yardımcısı
İsmet Basmacı Sendikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı
Metin Güler Sağlık ve Spor Kulüplerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Hatice Tatlı İl Basın Sözcüsü,Seçim Stratejileri Geliştirme Bşk. Yrd. ve Bld. Mec. Üyeleri Koor.
Ali Çalışkan İş Dünyası, Sanayi ve Ticaretten Sorumlu Başkan Yardımcısı
Alper Yücel BYP, Kobi, Organize ve Küçük Sanayi Siteleri Sorumlu Başkan Yardımcısı
İsmail Yüzer Hemşehri Dernekleri ve Esnaf Odalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı
Utku Gümrükçü Siyaset, Propaganda ve Mülteciler Sorumlusu
Aytül Tokgözlü BYP, Çevre ve Doğa Hakları Sorumlusu
Hasan Ali Oray Tarım, Hayvancılık ve Kooperatifler Sorumlusu
Çetin Özdemir Muhtarlar Sorumlusu
Murat Öğüt Etkinlik ve Organizasyon Sorumlusu
Pınar Çırçır Kadına Hakları ve Engelliler Politikası Sorumlusu
Ömer Berk Gönençer Gençlik Politikaları Sorumlusu
Ezgi Işık Gençlik Eğitim Politikaları Sorumlusu
Hande Deniz Şentürk Üniversite ve Lise Sorumlusu
Serpil Yıldırım Sosyal Politikalar Sorumlusu
Hıdır Oğuz Emekli, Memur,Gazi ve Şehit Dernekleri Sorumlusu
Şirin Akgül Halkla İlişkiler Sorumlusu
Niyazi Arslan İl Yönetim Kurulu Üyesi
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner161

banner193

banner202